Mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym został ranny w wypadku w gminie Debrzno. Krótko przed godz. 14.00 na drodze powiatowej Debrzno - Uniechów zderzyły się traktor oraz osobowe volvo. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.
- W samochodzie osobowym podróżowały dwie osoby, mężczyzna i dziecko. Oni nie odnieśli żadnych urazów. Natomiast kierowca ciągnika rolniczego uraz głowy. Udzielono mu kwalifikowanej pierwszej pomocy i został zabrany przez ZRM do szpitala na dalsze badania.
Mówi Weekend FM oficer prasowy KP PSP w Człuchowie Piotr Frankenstein.
AKTUALIZACJA:
Pierwsze ustalenia w sprawie zdarzenia ma policja. Jak precyzuje Alicja Ceitel z człuchowskiej komendy, volvo prowadziła kobieta, a ciągnikiem jechał mieszkaniec gminy Debrzno. Jest on prawdopodobnie sprawcą kolizji, gdyż wyjechał traktorem z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala w Chojnicach. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności kolizji są jeszcze dokładnie ustalane.















