Specjaliści w grillowaniu powinni w sobotę (17.06) wybrać się do Złego Mięsa w gminie Czersk. Odbędzie się tu pierwsza edycja imprezy kulinarnej pod nazwą "Dobry grill w Złym Mięsie". Przy okazji odbędą się także gminne zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych:
- Zapraszamy już w najbliższą sobotę 17 czerwca na boisko sportowe przy kładce w miejscowości Złe Mięso, będzie Dobry Grill w Złym Mięsie. W trakcie trwania tej imprezy odbędą się Młodzieżowe Zawody Drużyn Pożarniczych. Potem nastąpi konkurencja grillowania. Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny proszę o kontakt z Gminnym Centrum Kultury, zapisy trwają.
Mówi Weekend FM przedstawiciel organizatorów radny miejski Maciej Deja. Zawodnicy muszą przywieźć swój sprzęt do grillowania. Komisja konkursowa będzie oceniać jedną potrawę przygotowaną na grillu. Organizatorzy czekają jeszcze na zgłoszenia. Można ich dokonywać w Gminnym Centrum Kultury - Domu Kultury w Łęgu oraz elektronicznie. Dodajmy. że zawody pożarnicze rozpoczną się o godz. 12.00. Na godz. 15.00 zaplanowano obchody Dnia Dziecka, a od 16.00 ruszy konkursowe grillowanie. Impreza zakończy się zabawą taneczną.















