Wiadomo, jaka firma wybuduje bramę Kaszubskiej Marszruty w powiecie chojnickim

Drugi przetarg przyniósł rozstrzygnięcie.

Wiadomo, jaka firma wybuduje bramę Kaszubskiej Marszruty w powiecie chojnickim
fot. Starostwo Powiatowe w Chojnicach

Drugi przetarg przyniósł rozstrzygnięcie w sprawie budowy bramy Kaszubskiej Marszruty w powiecie chojnickim. Będzie to stacja naprawcza i wypoczynkowa dla rowerzystów, zlokalizowana w Starym Młynie koło Charzyków. Ofertę złożyła tylko jedna firma.

- Firma z Krojant. Wartość tego zadania 445 tys. zł i tu firma wstrzeliła się w te kwoty. To jest dofinansowane ze środków unijnych, stosowną umowę z Urzędem Marszałkowskim podpisaliśmy, 190 tys. jest dofinansowania.

Marek Szczepański

Mówi Weekend FM starosta chojnicki Marek Szczepański.

Powiat ma w sprawie tej inwestycji ustalenia z gminą Chojnice. Samorządy wspólnie pokryją koszty tzw. wkładu własnego.

Brama wyposażona będzie w stację naprawczą ze sprzętem potrzebnym do naprawy podstawowych usterek w rowerze. Będzie tu możliwość napompowania swojego jednośladu, a także schronienia się przed deszczem.

Wiadomo, jaka firma wybuduje bramę Kaszubskiej Marszruty w powiecie chojnickim

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno