Nietrzeźwa 19-latka wjechała skuterem w drzewo. "Okazało się, że miała blisko półtora promila"

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu kobiecie grozi do 2 lat więzienia.

Nietrzeźwa 19-latka wjechała skuterem w drzewo. Okazało się, że miała blisko półtora promila
fot. OSP Stara Kiszewa

Galeria zdjęć, fot. OSP Stara Kiszewa

  • fot. OSP Stara Kiszewa
  • fot. OSP Stara Kiszewa

Pijana 19-latka została ranna w wypadku w powiecie kościerskim. Skuter, którym kierowała, uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło wczoraj (11.05.) około 22.00 w Górnych Malikach, w gminie Stara Kiszewa.

- 19-letnia mieszkanka powiatu starogardzkiego jadąc skuterem straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w drzewo, doznała drobnych obrażeń ciała, została przetransportowana do szpitala celem zaopatrzenia medycznego. Policjanci przebadali kobietę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, okazało się, że miała blisko półtora promila.

Piotr Kwidziński

Mówi Weekend FM rzecznik KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński.

Od 19-latki pobrano krew do dalszych badań. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu kobiecie grozi do 2 lat więzienia.

Nietrzeźwa 19-latka wjechała skuterem w drzewo. Okazało się, że miała blisko półtora promila

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno