Jak uatrakcyjnić to wydarzenie i przyciągnąć jeszcze większą liczbę uczestników - nad tym m.in. będą się dziś (19.04.) zastanawiać uczestnicy spotkania organizacyjnego tegorocznego 11. Historycznego Pochodu Borowiaków. Zaprasza na nie do swojej siedziby starosta tucholski.
- Zapraszam wszystkich państwa do współorganizowania tego wydarzenia, bo jest to wydarzenie społeczne, w którym mieszkańcy naszego powiatu prezentują to, co chcieliby zaproponować, dotyczące historii Borów Tucholski, historii ich miejscowości, okolicy. Organizatorem pochodu, jak też spotkania organizacyjnego jest starosta tucholski i w jego imieniu serdecznie zapraszam do współpracy i na Historyczny Pochód Borowiaków.
Mówi Weekend FM Karol Gutsze ze Starostwa Powiatowego w Tucholi.
W tym roku pochód, który jest integralną częścią organizowanych przez tucholski ratusz Dni Borów Tucholskich, odbędzie się 22 lipca. A dzisiejsze (19.04.) spotkanie w starostwie rozpoczyna się o godz. 11.00.















