Wraca temat niszczenia ścieżki rowerowej przy drodze wojewódzkiej 235 w Zbeninach

Tym razem jeden z rolników, orząc, zawracał na drodze dla rowerów.

Wraca temat niszczenia ścieżki rowerowej przy drodze wojewódzkiej 235 w Zbeninach
fot. Aneta Czupryniak

Niedawno dostali upomnienie od wójta na spotkaniu w jego gabinecie, ale widocznie to za mało. Wraca temat niszczenia ścieżki rowerowej przy drodze wojewódzkiej 235 w Zbeninach, za co odpowiedzialni mają być rolnicy, którzy uprawiają pola w jej pobliżu. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że podorują drogę dla rowerów. Teraz jeden z nich, orząc, zawracał na ścieżce.

- Interweniowała u tego rolnika policja. Rolnik z Kruszki wykazał wielką skruchę, przepraszał, ale też, co jest dla mnie zaskoczeniem, wyraził następujący pogląd w obecności policji: kto na niego doniósł? Przejeżdżający kierowcy, którzy myślą trochę inaczej, jak on.

Zbigniew Szczepański

Mówi Weekend FM wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański.

Wizyta policji zakończyła się pouczeniem. Rolnik nie dostał mandatu, ale - jak informuje wójt - "ostatnie ostrzeżenie".

Wraca temat niszczenia ścieżki rowerowej przy drodze wojewódzkiej 235 w Zbeninach

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno