By uniknąć czołowego zdarzenia z innym pojazdem, volvo zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo. Kościerska policja prowadzi postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego w miejscowości Szpon, w gminie Nowa Karczma. Wczoraj (19.03.) po południu volvo, którym kierowała 19-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego, zjechało na prawe pobocze i uderzyło w drzewo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta chciała uniknąć czołowego zderzenia ze srebrnym pojazdem, który wjechał nagle na jej pas i odjechał z miejsca zdarzenia. 19-latka na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.
Policja szuka jednak świadków tego zdarzenia. Osoby, które mają informacje pomocne w ustaleniu kierowcy drugiego auta i okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z komendą w Kościerzynie lub najbliższą jednostką policji.

















