
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoInwestycja będzie kosztowała w sumie ok. 2 mln 700 tys. zł.
Na wiosnę ma ruszyć długo zapowiadana przebudowa drogi 236 w Swornegaciach. To wspólny projekt Urzędu Marszałkowskiego i gminy Chojnice. Ta zobowiązała się do wybudowania kanalizacji deszczowej na odcinku od kościoła do wylotu na Drzewicz. Jak informuje nas wójt Zbigniew Szczepański, przetarg na to zadanie rozstrzyga Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej.
- Do końca kwietnia są takie zobowiązania wobec ZDW, że my mamy zbudowaną kanalizację deszczową. Przypominam, że w ramach wspólnych uzgodnień ma być nowa nawierzchnia asfaltowa od mostu za szkołę, za salę gimnastyczną wraz z budową na wysokości kościoła ciągu pieszo-rowerowego o trzymetrowej szerokości.
Zbigniew Szczepański
Mówi Weekend FM wójt gminy Chojnice Zbigniew Szczepański. Inwestycja będzie kosztowała w sumie ok. 2 mln 700 tys. zł.

Słuchaj w: