Reklama
- sobota, 11 marca 2023 9:04
gmina chojnice:
Policja ma już wstępne ustalenia po wypadku w Klawkowie. Doszło tu do zderzenia trzech aut (AKTUALIZACJA, FOTO)
Ruch na drodze wojewódzkiej nr 235 Chojnice - Brusy odbywa się już bez przeszkód.
Chojnicka policja ma już wstępne ustalenia po dzisiejszym (11.03.) wypadku na drodze wojewódzkiej nr 235 w Klawkowie, w gminie Chojnice. Jak mówiliśmy już w Weekend FM, około 8.20 zderzyły się tu osobowe suzuki, peugeot i opel. Jak się okazuje, kobieta kierująca tym pierwszym pojazdem chciała uniknąć zderzenia dwóch aut, a w konsekwencji doprowadziła do wypadku z udziałem trzech.
Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 41-letnia kierująca suzuki, chcąc uniknąć zderzenia z jadącym przed nią samochodem peugeot, którego kierujący chciał skręcić w lewo, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w prawidłowo jadący samochód osobowy marki opel, którym kierował 44-letni mężczyzna. Następnie suzuki uderzyło w peugeota.
Magdalena Zblewska
Mówi Weekend FM oficer prasowy chojnickiej policji Magdalena Zblewska.
Pojazdami podróżowało sześć osób, a trzy z nich zostały przewiezione do szpitala. To 13-letnia pasażerka suzuki oraz dwoje pasażerów z opla. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
Droga z Chojnic do Brus była zablokowana przez ponad trzy godziny, a policja wyznaczyła objazdy. Obecnie ruch odbywa się tu bez przeszkód.

- galeria: 12
- piątek, 1 grudnia 2023 12:46
Chojnice:
W Chojnicach trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Na Starym Rynku jest już choinka (FOTO)
- piątek, 1 grudnia 2023 8:49
Chojnice:
Warsztat Terapii Zajęciowej w Chojnicach 1 grudnia obchodzi dwudzieste urodziny (FOTO, ROZMOWA)
- piątek, 1 grudnia 2023 7:06
Gmina Chojnice:
Wiadomo, jak ma wyglądać przyszłoroczny budżet gminy Chojnice. Wpisano w nim zaciągnięcie kredytu
- czwartek, 30 listopada 2023 14:53
Chojnice:
Miasto Chojnice nie będzie dłużej finansowało programu in vitro
- czwartek, 30 listopada 2023 10:57
Gmina Chojnice:
Dachowanie na drodze powiatowej Lichnowy-Sławęcin. Auto wylądowało w rowie
- czwartek, 30 listopada 2023 9:55
Gmina Chojnice:
Ciało kobiety znalezione w domu w Nowej Cerkwi, w gminie Chojnice. Prokuratura prowadzi śledztwo
- czwartek, 30 listopada 2023 9:51
Gmina Czersk:
Podatek od nieruchomości w gminie Czersk wyższy o 12 procent. Samorząd przedłuża ulgi za ekologiczne ogrzewanie
- czwartek, 30 listopada 2023 7:48
Gmina Chojnice:
Dariusz Dąbrowski z Silna wybrany na delegata do Krajowej Rady Izb Rolniczych
- galeria: 4
- środa, 29 listopada 2023 18:24
Chojnice:
Autobus PKS potrącił pieszą na przejściu w Chojnicach. Kobieta trafiła do szpitala (AKTUALIZACJA)
- środa, 29 listopada 2023 14:11
Chojnice:
"W Chojnicach zamordowano 18 letniego Ernsta Wintera. Został on poćwiartowany zgodnie z koszernym obyczajem"
- środa, 29 listopada 2023 12:25
Gmina Chojnice:
Jest rozstrzygnięcie powtórzonego przetargu na remont gminnych dróg w Granowie koło Chojnic
- środa, 29 listopada 2023 12:19
Konarzyny:
Podwyżki podatków w gminie Konarzyny. Radni ustalili także stawki podatku śmieciowego na przyszły rok
- środa, 29 listopada 2023 12:17
Region:
Szykuje się spotkanie w sprawie ścieżek rowerowych przy drogach na styku powiatów chojnickiego i tucholskiego
- środa, 29 listopada 2023 8:44
Chojnice:
Protest burmistrza Chojnic w sprawie lokalizacji masztu telefonii komórkowej przy hospicjum fundacji Palium odrzucony
- środa, 29 listopada 2023 8:17
Sport:
Michał Wirkus nie będzie już trenerem rezerw Chojniczanki. Jak dowiedziało się Weekend FM, zastąpi go Tomasz Fojut
- środa, 29 listopada 2023 6:50
Sport:
Złoto i srebro do kolekcji. Amelia Seydak i Sandra Resemann z Boxing Team Chojnice na podium Pucharu Polski w Boksie
- galeria: 7
- wtorek, 28 listopada 2023 15:43
Chojnice:
"Berlinka" od granicy do granicy. Ludzie, chwile, miejsca - Olek Knitter przez dwa lata fotografował ludzi żyjących przy DK 22
- wtorek, 28 listopada 2023 13:26
Chojnice:
Chojnicki ratusz odrzucił kolejny wniosek o waloryzację kosztów modernizacji budynku dworca kolejowego
- wtorek, 28 listopada 2023 12:17
Gmina Brusy:
Podatki w gminie Brusy w górę o 15 procent. Wiceburmistrz nie wyklucza jednak analizy stawek
"Opowiem Ci historię"
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:

8:17Michał Wirkus nie będzie już trenerem rezerw Chojniczanki. Jak dowiedziało się Weekend FM, zastąpi go Tomasz Fojut
6:50Złoto i srebro do kolekcji. Amelia Seydak i Sandra Resemann z Boxing Team Chojnice na podium Pucharu Polski w Boksie
9:10Kryształowy Żagiel w trzech kategoriach dla Chojnickiego Klubu Żeglarskiego
21:21Zwycięstwo Red Devils Chojnice w ostatnim w tym roku meczu u siebie. "Czerwone Diabły" pokonały Bonito Białystok 6:2 (FOTO)
22:32"Daliśmy sobie po twarzy". Walka wieczoru X Memoriału Tadeusza Kiedrowskiego w Chojnicach bez rozstrzygnięcia (FOTO)
Reklama
Reklama
Polska i Świat:
Były ksiądz skazany na 8 lat więzienia za zgwałcenie i molestowanie ministranta. Prokuratura uznaje wyrok za zbyt łagodny
zobacz wideo"Sprawdzimy, czy ta komisja kiedykolwiek się spotkała" - Tusk reaguje na "cząstkowy raport" PiS-owskiej komisji ds. rosyjskich wpływów
zobacz wideoZ bazy danych firmy ALAB skradziono dane co najmniej kilkudziesięciu tysięcy pacjentów
zobacz wideoKaczyński nie chce rozmawiać z dziennikarzami na korytarzu i pyta, kto dał im prawo zadawać pytania
zobacz wideoSejm wybrał Monikę Horną-Cieślak na rzeczniczkę praw dziecka
zobacz wideo
Ostatnio dodane artykuły
14:07Tucholscy policjanci zatrzymali 28-latka. Miał przy sobie narkotyki i kierował pod ich wpływem
12:46W Chojnicach trwają przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Na Starym Rynku jest już choinka (FOTO)
12:10Władze Kościerzyny analizują oferty w przetargu na budowę hali przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3
11:22Gmina Rzeczenica podnosi o 10 procent podatki rolny, od nieruchomości i środków transportowych
11:17Władze Sępólna Krajeńskiego rozstrzygają przetarg na przebudowę ulic Komierowskiej i Stodolnej
10:17"Pytania były trudne". Finał konkursu historycznego "Czy znasz Kościerzynę?" (FOTO)
9:15Fury vs Usyk - kiedy, gdzie i kto faworytem?
9:12Praktyczne prezenty na święta, czyli co warto kupić?
8:53Policja w Kościerzynie szuka sprawcy uszkodzenia samochodu. Funkcjonariusze publikują nagranie z monitoringu
8:49Warsztat Terapii Zajęciowej w Chojnicach 1 grudnia obchodzi dwudzieste urodziny (FOTO, ROZMOWA)