Występy muzyczne, pokazy ratownictwa medycznego, gimnastyki artystycznej, karate i tańca, a także aukcje. - Tak w skrócie wygląda program tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kościerzynie. Program artystyczny i licytacje odbywać się będą na scenie sali im. Lubomira Szopińskiego. Tu też funkcjonować będzie kościerski sztab WOŚP.
- Zachęcamy wszystkich, do tego, aby odwiedzić nasz sztab. W programie wiele atrakcji - mówi Weekend FM dyrektor Kościerskiego Domu Kultury i jednocześnie szef sztabu WOŚP w Kościerzynie Jan Dittrich:
- Wystąpią dwa zespoły, których szefem jest pan Grzesiu Daszkowski, więc nasze warsztaty muzyczne, nasze koła zainteresowań, będą występy koła akrobatyki i tańca, karate, które tutaj ma miejsce też w domu kultury, będą też pokazy ratownictwa medycznego.















