Zderzenie aut koło Pawłowa. Na drogach panują trudne warunki (FOTO)

Jeden z samochodów dachował.

Zderzenie aut koło Pawłowa. Na drogach panują trudne warunki FOTO
Fot. Stanisław Kamiński

Galeria zdjęć

Poważnie wyglądające zdarzenie drogowe w gminie Chojnice. Dzisiaj (21.02) po godzinie 14.00 na drodze wojewódzkiej 240 koło Pawłowa zderzyły się toyota i renault. Na miejscu działały służby ratunkowe.

Strażacy po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzili, iż doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w wyniku którego jeden z nich dachował. W zdarzeniu brały udział łącznie cztery osoby. Po dwie osoby podróżujące w każdym pojeździe. Na szczęście osoby te były przytomne, nie zaszła konieczność przewożenia żadnej z tych osób do szpitala.

Henryk Koźlewicz

Mówi Weekend FM oficer prasowy KP PSP w Chojnicach Henryk Koźlewicz.

Na czas działań służb droga była zablokowana. Przyczyny tego zdarzenia ustala obecnie policja. W tym samym czasie doszło do innej kolizji. W miejscowości Mokre w gminie Czersk kierująca seatem wpadła do rowu. Na szczęście kobieta również nie odniosła obrażeń.

Strażacy i policjanci apelują o rozsądek i zachowanie ostrożności. Po opadach śniegu drogi w całym regionie są śliskie.

Zderzenie aut koło Pawłowa. Na drogach panują trudne warunki FOTO

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno