
- środa, 4 stycznia 2023 7:46
Bytów
Bytów: sprzedawca odpowie za sprzedaż nieletniej e-papierosów
Sprzedawcy grozi grzywna, a 15-latka stanie przed sądem dla nieletnich.
Sprzedał nieletniej e-papierosy i teraz za to odpowie. Świadkami transakcji byli bytowscy policjanci, którzy od razu zainterweniowali:
- Podejrzenia policjantów wzbudził jej młody wygląd, więc została ona wylegitymowana. Okazało się, że ma jedynie 15 lat. W rozmowie z funkcjonariuszami stwierdziła, że już kilkukrotnie kupowała wyroby tytoniowe w tym miejscu. Sprzedawca odpowie za sprzedaż wyrobów tytoniowych osobie nieletniej.
Dawid Łaszcz
Mówi Weekend FM rzecznik prasowy bytowskiej policji Dawid Łaszcz.
Sprzedawca odpowie przed sądem za sprzedaż wyrobów tytoniowych nieletnim. Grozi mu kara grzywny. Natomiast 15-latka stanie przed sądem dla nieletnich.

- środa, 25 czerwca 2025 12:19
Bytów
Mołdawianka sprzedawała podrobione perfumy znanych światowych marek. 24-latka została zatrzymana
- środa, 25 czerwca 2025 9:31
Bytów
Na spacer po Bytowie zaprasza w czwartek mieszkańców i turystów gminna Informacja Turystyczna
- wtorek, 24 czerwca 2025 9:20
Bytów
W Bytowie trwają przygotowania do budowy nowej siedziby Bytowskiego Centrum Kultury (ROZMOWA)
- niedziela, 22 czerwca 2025 8:56
Gmina Trzebielino
Gmina Trzebielino otrzymała dofinansowanie na modernizację drogi do Cetynia. Środki pochodzą z Funduszu Leśnego
- sobota, 21 czerwca 2025 8:55
Gmina Borzytuchom
W Borzytuchomiu odbędą się dziś (21.06) pierwsze obchody Nocy Świętojańskiej
- piątek, 20 czerwca 2025 11:24
Bytów
Gmina Bytów wyłoniła dzierżawcę, który zajmie się prowadzeniem działalności w zabytkowym obiekcie
- środa, 18 czerwca 2025 20:45
Powiat bytowski
Dwie osoby ranne w wypadku na DK 20 w powiecie bytowskim. Na trasie Łąkie - Półczno ciężarówka ze świniami uderzyła w dostawczaka (FOTO)
- środa, 18 czerwca 2025 14:08
Powiat bytowski
Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał mieszkaniec Koczały, który ugodził swojego brata nożem prosto w serce
- wtorek, 17 czerwca 2025 19:12
Gmina Czarna Dąbrówka
Dachowanie opla na drodze powiatowej w okolicach Jasienia w gminie Czarna Dąbrówka. Kierowca był pijany
- wtorek, 17 czerwca 2025 11:36
Bytów
W środę spotkanie prewencyjno-profilaktyczne "Bezpieczne wakacje" nad jeziorem Jeleń w Bytowie
- poniedziałek, 16 czerwca 2025 13:21
Bytów
Pokłócił się z żoną i namawiał innych na spożywanie alkoholu. Potem wpadł pijany na ulicy w Bytowie
- niedziela, 15 czerwca 2025 8:41
Gmina Trzebielino
OSP w Trzebielinie doczeka się nowego wozu bojowego. Pojazd ma trafić do jednostki jeszcze w tym roku
- sobota, 14 czerwca 2025 8:46
Powiat bytowski
Lada moment na drogi powiatu bytowskiego wyjedzie kolejnych pięć nowoczesnych, ekologicznych autobusów
- piątek, 13 czerwca 2025 10:21
Gmina Bytów
Szedł z izby wytrzeźwień i do tejże izby wrócił. Policjanci z Bytowa zatrzymali agresywnego pijanego mężczyznę
- czwartek, 12 czerwca 2025 10:36
Powiat bytowski
Nie założył okularów i wyprzedził radiowóz bytowskiej policji. Teraz kierowca może stracić prawo jazdy
- 4
- czwartek, 12 czerwca 2025 9:32
Powiat bytowski
Kosztowało blisko 12,5 mln zł. O Centrum Rehabilitacyjno-Sportowym w Bytowie rozmawiamy ze starostą bytowskim
- środa, 11 czerwca 2025 11:41
Powiat bytowski
Rowerzysta w Bytowie nagle skręcił na widok policjantów. Okazało się, że pod siodełkiem miał woreczek z amfetaminą
- środa, 11 czerwca 2025 9:09
Powiat bytowski
Samochód osobowy dachował między Świerkówkiem a Borzytuchomiem, w powiecie bytowskim
- wtorek, 10 czerwca 2025 10:42
Powiat bytowski
Do piątku 13 czerwca trwają zapisy na 14. Rajd Ekoturystyczny w Kłącznie, w powiecie bytowskim
- wtorek, 10 czerwca 2025 6:32
Bytów
Mieszkańcy Bytowa mają do dyspozycji nowe narzędzie do kontaktu z urzędnikami
- poniedziałek, 9 czerwca 2025 10:53
Powiat bytowski
Pijany kierowca wjechał autem do rowu. Miał ponad 1,5 promila w organizmie
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
18:22Chojniczanka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W sparingach jej rywalami będą trzy zespoły z Ekstraklasy (FOTO)
10:50Człuchowscy kajakarze zdobyli u siebie 11 medali Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Kajakarstwie Klasycznym (FOTO)
9:20Trzech zawodników z regionu walczyło w Mistrzostwach Europy Weteranów w Tenisie Stołowym
8:52Kaszubia Kościerzyna nie awansuje do IV ligi. Przegrała półfinałowy mecz barażowy
8:22Red Devils Ladies Chojnice obroniły Puchar Polski w Beach Soccerze Kobiet
Ostatnio dodane artykuły:
23:28"Portrety chojniczan" można już oglądać w chojnickiej baszcie Kurza Stopa. To głównie fotografie mieszkańców miasta od XVIII do XX wieku (FOTO)
22:35Jubileuszowy mural w Chojnicach odsłonięty. Przedstawia stronę z gazety ukazującą kilka istotnych faktów z życia miasta
18:22Chojniczanka rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W sparingach jej rywalami będą trzy zespoły z Ekstraklasy (FOTO)
14:43W Sępólnie Krajeńskim ruszyła rozbudowa siedziby Centrum Usług Społecznych
14:23Konkurs Weekend FM. Za co kochasz Chojnice? Wygraj zestaw okolicznościowych upominków z logo 750-lecia Chojnic
13:23Radni powiatu chojnickiego odrzucili skargę na zarządzanie i funkcjonowanie szpitala w Chojnicach
12:49Będą nowe lampy solarne w gminie Chojnice. Jest już umowa z wykonawcą. "Do 10 procent zamówienia możemy domówić"
12:46Zatrzymanie w Chojnicach. 34-latek poruszał się skradzionym autem, miał zakaz prowadzenia, a policjanci znaleźli przy nim narkotyki
12:41W Chojnicach ruszają obchody związane z 750-leciem miasta. Na początek odsłonięcie jubileuszowego muralu
12:30W Bramie Człuchowskiej w Chojnicach w czwartek odbędzie się wykład o ks. Tischnerze