
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoLepszy okazał się Widzew Łódź.
Tylko lepszy bilans bezpośredniego meczu z AZS-em Uniwersytet Śląski Katowice sprawia, że Red Devils Chojnice nie są w strefie spadkowej Futsal Ekstraklasy na półmetku sezonu zasadniczego. Chojniczanie i przedostatni katowiczanie mają po 11 punktów, a okazji do polepszenia swojego bilansu „Czerwone Diabły” nie wykorzystały we niedzielnym (18.12.) meczu z Widzewem Łódź.
Gospodarze prowadzili 1:0, gdy do siatki rywali trafił Vitaly Kolesnik. W końcówce pierwszej połowy dwa gole dla gości zdobył Daniel Krawczyk, a po przerwie bramki już nie padły.
Typowy mecz walki, zabrakło znowu skuteczności. Mieliśmy swoje okazje, w szczególności w drugiej połowie. Sytuację, gdzie wychodzimy trzy na jeden, podejmujemy złą decyzję - nie podajemy koledze, który jest na lepszej pozycji, no i tak doświadczony zespół jak Widzew wykorzystał to. Wynik pokazuje, że niuanse decydowały w tym meczu kto dzisiaj zdobędzie te trzy punkty.
.
Jacek Burglin
Mówi Weekend FM trener Red Devils Jacek Burglin. Jego zespół nie wygrał od sześciu spotkań. „Wiadomo było, że kryzys przyjdzie i w końcu nas dopadł” - przyznaje Jacek Burglin.
Każdy wie, tutaj w Chojnicach - mam nadzieję, że nie zapomniał - w jakich warunkach my przygotowywaliśmy się do tego sezonu. I ten kryzys, to byliśmy pewni, że przyjdzie, ale summa summarum to myślę, że nie jesteśmy na straconej pozycji, żeby ta Futsal Ekstraklasa w Chojnicach została.
Jacek Burglin
Fogo Futsal Ekstraklasa: Red Devils Chojnice – Widzew Łódź 1:2 (1:2)
Bramki: Vitaly Kolesnik (9) - Daniel Krawczyk x 2 (18, 20).
Red Devils: Pavlo Puchka (Sebastian Kartuszyński) – Janis Pastars, Vitaly Kolesnik, Guladi Kokoladze, Patryk Laskowski – Luis Fernando Teixeira Filho, Oleh Nehela, Pavlo Skubchenko, Piotr Kręcki, Karol Szopiński, (Jaroslav Piestoskyi). Trener: Jacek Burglin.

Słuchaj w: