.

Napisz do nas:

• sobota, 10 grudnia 2022 16:30

SportChojnice

"Zrealizowaliśmy to, co zaplanowaliśmy i trenowaliśmy". Remis 2:2 w pierwszym tej zimy sparingu Chojniczanki

Zmierzyła się na wyjeździe z innym pierwszoligowcem - Arką Gdynia.

Zrealizowaliśmy to, co zaplanowaliśmy i trenowaliśmy. Remis 22 w pierwszym tej zimy sparingu Chojniczanki

Dwie bramki strzelone i tyle samo straconych. Pierwszy tej zimy sparing Chojniczanki zakończył się remisem 2:2. Podopieczni Krzysztofa Brede zmierzyli się dziś (10.12.) na Narodowym Stadionie Rugby z innym pierwszoligowcem, Arką Gdynia.

Wszystkie bramki padły przed przerwą. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Mateusz Stępień. Wyrównał Tomasz Mikołajczak, a kilka minut później drugiego gola dla chojniczan strzelił Robert Janicki. Wynik meczu kontrolnego ustalił Omran Haydary.

No przede wszystkim to, co zaplanowaliśmy, to, co trenowaliśmy, to zawodnicy realizowali. To jest dla mnie najistotniejsze. Określiliśmy zadania na ten mecz. I muszę popatrzeć na ten mecz na spokojnie i przeanalizować. Ale ogólnie patrząc na to, to bardzo wiele elementów, które doskonaliliśmy i wprowadzaliśmy to zrealizowaliśmy.

Krzysztof Brede

Mówi po meczu trener Chojniczanki Krzysztof Brede.

W pierwszej połowie meczu z Arką w chojnickim zespole wystąpił Czesław Raburski – zawodnik rezerw, który wraz z Kacprem Korczycem rozpoczął treningi z pierwszym zespołem. W drugiej połowie bramki strzegł z kolei Sebastian Szabłowski, który był ostatnio wypożyczony do Sokoła Kleczew.

Sparing: Arka Gdynia – Chojniczanka Chojnice 2:2 (2:2)
Bramki:
Mateusz Stępień (18), Omran Haydary (44) - Tomasz Mikołajczak (31), Robert Janicki (37).
Arka Gdynia, I połowa: Kacper Krzepisz (30 Daniel Kajzer) - Mateusz Stępień, Przemysław Stolc, Martin Dobrotka, Marcel Ziemann - Kacper Skóra, Adrian Purzycki, Janusz Gol, Christian Aleman, Omran Haydary - Karol Czubak. II połowa: Daniel Kajzer (60 Michał Molenda) - Jerzy Tomal, Michał Marcjanik, Bartosz Rymaniak, Jakub Siekierski - Mateusz Żebrowski, Michał Bednarski, Sebastian Milewski, Krzysztof Babś, Hubert Adamczyk - Mateusz Kuzimski. Trener: Hermes.
Chojniczanka Chojnice. I połowa: Mateusz Kuchta - Czesław Raburski, Marcin Grolik, Mateusz Bartosiak, Michał Mikołajczyk - Kamil Mazek, Paweł Czajkowski, Bartłomiej Kalinkowski, Robert Janicki, Tomasz Mikołajczak - Szymon Skrzypczak. II połowa: Sebastian Szabłowski - David Niepsuj, Marcin Grolik, Sebastian Golak, Szymon Zimnicki - Szymon Stróżyński, Szymon Drewniak, Sam van Huffel, Filip Karbowy, Adam Ryczkowski - Patryk Tuszyński. Trener: Krzysztof Brede.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.