Trudna sytuacja szpitala w Miastku. "4 mln zł przekazujemy na dokapitalizowanie szpitala" (ROZMOWA)

Gmina Miastko nie będzie na razie budowała Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy miejscowym szpitalu.

Trudna sytuacja szpitala w Miastku. 4 mln zł przekazujemy na dokapitalizowanie szpitala ROZMOWA

Gmina Miastko nie będzie na razie budowała Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy miejscowym szpitalu. Pieniądze, które były przeznaczone na ten cel, zostaną przekazane na dokapitalizowanie szpitala. Jak tłumaczą władze gminy Miastko, samorządu nie stać teraz na budowę SOR-u, a szpital jest w tak trudnej sytuacji, że trzeba go ratować:

- 4 mln przekazujemy na dokapitalizowanie szpitala. Skąd te pieniądze? Z inwestycji na SOR. Inwestycja, która czeka od wielu lat, nie została zrealizowana. Dzisiaj wiemy, że 4 mln na budowę SOR w Miastku to jest za mało.

Witold Zajst

Mówi Weekend FM burmistrz Miastka Witold Zajst.

Dowiedz się więcej:

Dzisiejszym gościem Weekend FM jest burmistrz Miastka Witold Zajst, z którym rozmawiamy o sytuacji finansowej miejscowego szpitala. A ta już od dłuższego czasu jest skrajnie trudna.

O ostatnich zmianach i sytuacji szpitala z burmistrzem Witoldem Zajstem rozmawia nasz reporter Marcin Pacyno:

Rozmowa z Witoldem Zajstem

Trudna sytuacja szpitala w Miastku. 4 mln zł przekazujemy na dokapitalizowanie szpitala ROZMOWA

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno