
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoInwestycja ma kosztować prawie 6 mln zł.
Kościerski ratusz wyłonił wykonawcę przebudowy ulicy Małej Kolejowej w Kościerzynie. Przedsięwzięcie zakłada wymianę nawierzchni, budowę odwodnienia, skrzyżowań oraz oświetlenia ulicy oraz budowę alternatywnej trasy do ulicy Drogowców. Prace mają ruszyć lada moment:
- Zgodnie z zawartą umową wykonawca ma 11 miesięcy na zrealizowanie tej inwestycji, w związku z tym powinna ona się zakończyć do końca września przyszłego roku. Niemniej jednak, jeśli warunki pogodowe pozwolą, to jeszcze w tym roku rozpoczną się te prace drogowe, które nie spowodują uciążliwości dla mieszkańców ul. Małej Kolejowej.
Tomasz Nadolny
Mówi Weekend FM zastępca burmistrza Kościerzyny Tomasz Nadolny.
Inwestycja ma kosztować prawie 6 mln zł. Na realizację zadania samorząd pozyskał dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Słuchaj w: