Ruszyła internetowa zbiórka na rzecz pogorzelców z Wyczech w gminie Czarne

Czteroosobowa rodzina straciła dobytek w pożarze.

Ruszyła internetowa zbiórka na rzecz pogorzelców z Wyczech w gminie Czarne
fot. nadesłane

Pogorzelcy z Wyczech w gminie Czarne proszą o pomoc w remoncie spalonego mieszkania i zakupie jego wyposażenia. Czteroosobowa rodzina straciła dobytek w pożarze, do którego doszło 18 października. Teraz utworzona została internetowa zbiórka pieniędzy, która ma pomóc w remoncie mieszkania, które wynajmowali oraz zakupie wszystkich najpotrzebniejszych sprzętów.

- Straciliśmy pieniądze, które mieliśmy odłożone na ślub, telewizory, pamiątki, łóżka. Wszystko, czego się dorobiliśmy. Schronienie mamy zapewnione do tego czasu, co zostanie wszystko wyremontowane.

Iwona Kamińska

Mówi Weekend FM Iwona Kamińska, która mieszkała w spalonym mieszkaniu z narzeczonym, synem i córką. Na szczęście nic się im nie stało. Na razie rodzina pogorzelców z Wyczech przebywa w Zalesiu w gminie Rzeczenica - w mieszkaniu, udostępnionym im przez pracodawcę partnera pani Iwony.

link: https://szczytny-cel.pl/z/wyczechy

Zobacz także:

Ruszyła internetowa zbiórka na rzecz pogorzelców z Wyczech w gminie Czarne

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno