Dwóch nastolatków z narkotykami zatrzymała kościerska policja. Młodzi mężczyźni na widok policjantów zaczęli bardzo nerwowo się zachowywać. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Okazało się, że 16-to i 17-latek z powiatu kościerskiego mieli przy sobie marihuanę. Obydwaj zostali zatrzymani:
- W tej sprawie jest prowadzone postępowanie dwutorowo. 16-latek odpowie przed sądem dla nieletnich, a starszy za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem karnym, gdzie za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Mówi Weekend FM rzecznik KPP w Kościerzynie asp. sztab. Piotr Kwidziński.















