Ukradł elektronarzędzia z budowy. Teraz 24-latkowi z powiatu kościerskiego grozi nawet 5 lat więzienia

Wartość sprzętu oszacowano na 1,5 tys. złotych.

Ukradł elektronarzędzia z budowy. Teraz 24-latkowi z powiatu kościerskiego grozi nawet 5 lat więzienia
fot. KPP Kościerzyna

Do 5 lat więzienia grozi 24-latkowi z powiatu kościerskiego za kradzież elektronarzędzi z terenu budowy. Łupem mężczyzny padły m.in. wkrętarki i baterie do tych urządzeń, o łącznej kwocie 1,5 tys. zł. Zaraz po zgłoszeniu kryminalni zajęli się tą sprawą:

- Ich praca przyniosła efekt, wczoraj kryminalni zatrzymali 24-latka, który jest podejrzewany o tę kradzież. Mężczyzna trafili do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu kościerskiego usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Piotr Kwidziński

Mówi Weekend FM rzecznik KPP w Kościerzynie asp. sztab. Piotr Kwidziński.

Ukradł elektronarzędzia z budowy. Teraz 24-latkowi z powiatu kościerskiego grozi nawet 5 lat więzienia

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno