
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoKobieta niedawno zdała egzamin na prawo jazdy.
Policjanci z chojnickiej drogówki w nocy pracowali m.in. w Kosobudach -Wybudowaniu w gminie Brusy. Tutaj, około godz. 22.20, młoda kobieta straciła panowanie nad autem i uderzyła w latarnię oraz ogrodzenie posesji. Jak się okazało, niedawno zdała egzamin na prawo jazdy, ale dokumentu nie zdążyła jeszcze odebrać.
- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem 18-latka nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w latarnię, a następnie w ogrodzenie posesji.
Magdalena Zblewska
Relacjonuje Weekend FM rzecznik policji w Chojnicach Magdalena Zblewska. Wiadomo, że 18-latka była trzeźwa. Policja apeluje o stosowanie się do ograniczeń prędkości i panujących na drodze warunków.
Słuchaj w: