
- piątek, 23 września 2022 22:50
Sport ◆ Chojnice
"Niesamowite uczucie". Kacper Kasperowicz z Chojniczanki zaliczył debiut w reprezentacji Polski U-20
Piłkarz pochodzący z Przechlewa zagrał 90 minut w przegranym 1:2 meczu z Niemcami.
Kacper Kasperowicz może od piątku (23.09.) mówić o sobie, że jest młodzieżowym reprezentantem Polski. Piłkarz Chojniczanki zadebiutował w kadrze do lat 20 w meczu Elite League z Niemcami. Zawodnik pochodzący z Przechlewa wyszedł na boisko w podstawowym składzie, spędził na nim pełne 90 minut i obejrzał żółtą kartkę. Polska przegrała jednak to spotkanie 1:2.
No na pewno jestem zadowolony, że udało mi się zadebiutować z orzełkiem na piersi. Zaśpiewanie hymnu przed meczem to niesamowite uczucie. A co do samego spotkania, to myślę, że wynik nie jest taki, jakiego oczekiwaliśmy, ale - no niestety - taka jest piłka. Wygrywaliśmy 1:0 do 82 minuty. Później dwie sytuacje Niemców i przegrywamy ten mecz 2:1. A co do mojej gry, to myślę, że przyzwoite spotkanie i dałem jasny sygnał trenerowi, że może na mnie liczyć.
Kacper Kasperowicz
Mówi Weekend FM Kacper Kasperowicz.
Okazję do rozegrania kolejnego spotkania w biało-czerwonych barwach Kacper Kasperowicz może dostać we wtorek (27.09.). Tego dnia reprezentacja Polski do lat 20 podejmie Portugalczyków w Stalowej Woli.

- czwartek, 10 lipca 2025 13:08
Woj. pomorskie ◆ Woj. wielkopolskie
IMGW ostrzega: w piątek intensywne opady deszczu, możliwe są też burze. Ostrzeżenie 1. stopnia dla wszystkich powiatów w regionie
- czwartek, 10 lipca 2025 10:07
Chojnice
Przetarg na budowę lodowiska w Chojnicach rozstrzygnięty. Pierwsi łyżwiarze skorzystają z obiektu pod koniec 2026 roku (ROZMOWA)
- 8
- czwartek, 10 lipca 2025 8:45
Chojnice
Ulica Obrońców Chojnic ponownie przejezdna. Utrudnienia tylko w obrębie budowy ronda na ul. Gdańskiej (FOTO)
- czwartek, 10 lipca 2025 6:59
Gmina Chojnice
Muzyczna gratka w Swornegaciach i Charzykowach. GOK zaprosił śpiewaków operowych i orkiestrę
- czwartek, 10 lipca 2025 6:58
Chojnice
W chojnickim Szpitalu Specjalistycznym wydłużono godziny pracy laboratorium diagnostycznego
- środa, 9 lipca 2025 20:00
Gmina Czersk
Kolejny wypadek nastolatka na hulajnodze elektrycznej. W Czersku 13-latek przewrócił się i uderzył głową o chodnik
- środa, 9 lipca 2025 11:25
Chojnice
W holu chojnickiego szpitala staną biletomaty. To kolejny krok w kierunku tzw. zmian kolejkowych w lecznicy
- wtorek, 8 lipca 2025 20:51
Gmina Chojnice
Kolizja trzech aut na obwodnicy Chojnic. Trzy osoby trafiły na badania do szpitala (FOTO)
- 2
- wtorek, 8 lipca 2025 12:17
Chojnice
Ponad kilogram twardych narkotyków zabezpieczyli kryminalni w domu jednego z mieszkańców Chojnic
- wtorek, 8 lipca 2025 11:48
Powiat chojnicki
Jest śledztwo w sprawie śmierci nurka w Jeziorze Charzykowskim. Okoliczności tragedii wyjaśnia chojnicka prokuratura
- wtorek, 8 lipca 2025 11:06
Gmina Czersk
Policjanci zatrzymali podejrzanego o dokonanie rozboju w centrum Czerska. Mężczyzna zaatakował i zabrał telefon
- wtorek, 8 lipca 2025 9:46
Powiat chojnicki
W Funce, w gminie Chojnice, zatrzymano pijanych użytkowników jednośladów. Jeden nich spowodował kolizję z rowerzystką
- 7
- wtorek, 8 lipca 2025 9:42
Gmina Chojnice
Mieszkańcy Klawkowa koło Chojnic nie chcą farmy fotowoltaicznej, która ma wyrosnąć pod ich oknami (RELACJA)
- wtorek, 8 lipca 2025 8:51
Chojnice
Komisje Rady Miejskiej Chojnic dyskutowały na temat budowy lodowiska. Opozycja chce obiektu większego i tańszego
- wtorek, 8 lipca 2025 7:16
Woj. kujawsko-pomorskie ◆ Woj. pomorskie
IMGW ostrzega przed burzami. Może też silnie padać, wiać w porywach do 65 km/h, a lokalnie spodziewany jest grad
- wtorek, 8 lipca 2025 6:56
Chojnice
Są już wnioski po audycie zewnętrznej firmy w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Chojnicach
- poniedziałek, 7 lipca 2025 16:54
Chojnice
Chojniccy politycy i działacze PiS dążą do referendum ws. migrantów. Akcja ma być prowadzona pod hasłem Stop nielegalnej migracji
- 12
- poniedziałek, 7 lipca 2025 16:13
Chojnice
Wakacje w Muzeum, odcinek 2. Ustrój Chojnic w powiązaniu z zabytkami (FOTO)
- poniedziałek, 7 lipca 2025 15:41
Gmina Czersk
Kierowca forda w gminie Czersk jechał pijany i uderzył w płot posesji. Złamał też dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów
- poniedziałek, 7 lipca 2025 12:49
Gmina Czersk
W gminie Czersk powstanie sołectwo Łukowo. Będą także inne zmiany w jednostkach pomocniczych
- 3
- poniedziałek, 7 lipca 2025 12:35
Chojnice
Tancerki z Chojnickiego Centrum Kultury zdobyły podium na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Hiszpanii
Podcasty Weekend FM
Zobacz również:
Im możesz pomóc:
Sport:
9:50Lech Stoltman po raz 12. mistrzem Polski w pchnięciu kulą. Chojniczanin przygotowuje się już do mistrzostw świata
9:57Sukces zawodniczki Chojnickiego Klubu Żeglarskiego na jeziorze Garda. Alicja Dampc mistrzynią Europy w żeglarstwie
8:48Człuchowski policjant zdobył miejsce na podium podczas Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie w Suszu
10:32Oleksii Bytkov przychodzi, Jakub Romanik odchodzi z Chojniczanki.
19:26Pięć dekad temu wygrali Puchar "Świata Młodych". Piłkarze Tęczy Rytel spotkali się po 50 latach. Było też o lidze koszykówki w Człuchowie (FOTO)
Ostatnio dodane artykuły:
16:07Jutro (11.07) rozpoczynają się Dni Przechlewa. W sobotę muzyczną gwiazdą będzie Gosia Andrzejewicz
13:43Kościerska policja zatrzymała trzech poszukiwanych mężczyzn
13:4012 kierujących przekroczyło prędkość. To wynik kontroli policyjnej na drogach powiatu kościerskiego
13:08IMGW ostrzega: w piątek intensywne opady deszczu, możliwe są też burze. Ostrzeżenie 1. stopnia dla wszystkich powiatów w regionie
13:08IMGW ostrzega: w piątek intensywne opady deszczu, możliwe są też burze. Ostrzeżenie 1. stopnia dla wszystkich powiatów w regionie
12:51159 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Wideorejestrator nagrał pirata drogowego w Nowosiółkach
10:20W Kościerzynie trwa montaż zadaszonych przystanków komunikacji miejskiej. "Montujemy w pięciu lokalizacjach"
10:13Od piątku 11 lipca do niedzieli 13 lipca planowane są zmiany w organizacji ruchu w Bytowie
10:07Przetarg na budowę lodowiska w Chojnicach rozstrzygnięty. Pierwsi łyżwiarze skorzystają z obiektu pod koniec 2026 roku (ROZMOWA)
8:45Ulica Obrońców Chojnic ponownie przejezdna. Utrudnienia tylko w obrębie budowy ronda na ul. Gdańskiej (FOTO)