
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoW tym roku wojewódzkie dożynki, czyli Pomorskie Święto Plonów, odbędzie się w Debrznie. Impreza odbędzie się17 i 18 września.
W tym roku wojewódzkie dożynki, czyli Pomorskie Święto Plonów, odbędzie się w Debrznie. Impreza odbędzie się17 i 18 września.
Jakie atrakcje czekają na uczestników Pomorskiego Święta Plonów? Przede wszystkim jarmark, w którym weźmie udział 120 wystawców. Całe śródmieście Debrzna będzie zamknięte i zastawione stoiskami - mówił na antenie Weekend FM wiceburmistrz Debrzna. Będą też atrakcje dla dzieci, spartakiada sportowa, koncerty i Konwent Wsi Pomorskiej.
Gośćmi porannego programu Weekend FM byli wicemarszałek województwa pomorskiego Leszek Bonna i wiceburmistrz Debrzna Łukasz Jurkowlaniec.
Rozmowa w studiu Weekend FM
Rozmawiał Darek Żuchowicz.
Szczegóły znajdziesz tutaj: https://pomorskieswietoplonow.pl
Słuchaj w: