Narkotyki ukrył w lodówce i kompostowniku. 8 tys. porcji amfetaminy i marihuany znaleźli policjanci na terenie posesji 37-latka z powiatu kościerskiego. Mężczyzna od pół roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. A miał już do odsiadki 3,5 roku więzienia za posiadanie narkotyków. W odnalezieniu mężczyzny pomógł policyjny pies tropiący.
- Policjanci znaleźli w kuchni w lodówce narkotyki oraz na terenie posesji również znaleźli w kompostowniku marihuanę i amfetaminę. Łączna ilość tych narkotyków zabezpieczonych przez policjantów to 8 tys. porcji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Mówi Weekend FM rzecznik KPP w Kościerzynie asp. sztab. Piotr Kwidziński.
Sąd zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy tymczasowego aresztu.















