Nie żyje mieszkaniec gminy Debrzno, uczestnik wypadku z 5 sierpnia na "berlince" w gminie Człuchów

Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Nie żyje mieszkaniec gminy Debrzno, uczestnik wypadku z 5 sierpnia na berlince w gminie Człuchów
fot. Wojciech Piepiorka

Zmarł 68-letni mieszkaniec gminy Debrzno, uczestnik wypadku, do którego doszło 5 sierpnia na drodze krajowej nr 22 w gminie Człuchów. Jak informowaliśmy, tego dnia na "berlince" pomiędzy Jaromierzem a Chrząstowem zderzyły się osobowe opel astra i chevrolet trax. Mężczyzna prosto z miejsca wypadku trafił do szpitala w Szczecinku, ale lekarze przegrali walkę o jego życie. Potwierdza to Weekend FM oficer prasowy człuchowskiej policji Sławomir Gradek.

- Otrzymaliśmy informację, że w szpitalu w Szczecinku zmarł 68-letni kierowca opla, uczestnik wypadku drogowego, który miał miejsce 5 sierpnia na DK 22 między Jaromierzem a Chrząstowem.

Sławomir Gradek

Czynności związane z tym tragicznym wypadkiem prowadzą policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Człuchowie.

Nie żyje mieszkaniec gminy Debrzno, uczestnik wypadku z 5 sierpnia na berlince w gminie Człuchów

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno