
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoPierwszy już dziś (7.08.).
Dwie kolejne niedziele i dwa koncerty organowe - na to wydarzenie zapraszają wspólnie do Tucholi Fundacja Centrum Rozwoju Sztuki i tutejsza parafia pw. Bożego Ciała.
X Letni Festiwal Organowy w Tucholi poprowadzi Marzenna Tyrańska, a muzyce organowej towarzyszyć będzie śpiew sopranistki Małgorzaty Rocławskiej.
Pierwszy koncert we wspomnianym kościele już dziś (7.08.), a drugi 14 sierpnia. Początek o godz. 19.00.
7 sierpnia wystąpią:
Małgorzata Rocławska – sopran
Krzysztof Karcz - organy
14 sierpnia wystąpią:
Roman Gryń – trąbka
Bogdan Narloch – organy
Wstęp wolny. Koncerty są dofinansowane ze środków gminy Tuchola.
Słuchaj w: