To będzie prawdziwy pokaz siły. Już jutro (10.07)w Kościerzynie Mistrzostwa Polski Masters Strongman. Tym razem zawody odbędą się nie na kościerskim rynku, a w Ogródku Jordanowskim:
- W Parku Jordanowskim przy Urzędzie Miasta będą zawody o mistrzostwo weteranów Polski w kategorii strongman. Silna obsada, znajome twarze, na pewno młodsi i starsi kibice będą kojarzyć tych strongmanów, dlatego zapraszamy, rywalizacja będzie na pewno przednia, wszyscy będą się dobrze bawić.
Mówi Weekend FM dyrektor Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Szymon Słomiński. Początek imprezy o godz. 15.00.















