Drużyna z miejscowości Puszcza wygrała turniej sołectw gminy Więcbork (FOTO)

Impreza odbyła się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.

Drużyna z miejscowości Puszcza wygrała turniej sołectw gminy Więcbork FOTO
fot. M. Bór

Galeria zdjęć, fot. M. Bór

  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór
  • fot. M. Bór

Był mączny deszcz, wąż boa czy zamaskowane kręgle - to tylko niektóre z siedmiu konkurencji wczorajszego (19.06) turnieju sołectw gminy Więcbork. Impreza odbyła się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, a gospodarzem turnieju był zwycięzca z 2019 roku - sołectwo Witunia:

- Witunia się przygotowała, zachęciła do udziału. Mamy 12 drużyn uczestniczących. Mimo 35 stopni zawodnicy są pełni energii, rywalizują. W zasadzie pogoda nie ma chyba dla nich znaczenia.

Magdalena Starzecka

Mówiła nam w trakcie zawodów przedstawicielka organizatorów Magdalena Starzecka.

Turniej wygrało sołectwo Puszcza, co oznacza, że kolejny turniej w przyszły roku zostanie rozegrany właśnie w tej miejscowości.

Drużyna z miejscowości Puszcza wygrała turniej sołectw gminy Więcbork FOTO

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno