Był mączny deszcz, wąż boa czy zamaskowane kręgle - to tylko niektóre z siedmiu konkurencji wczorajszego (19.06) turnieju sołectw gminy Więcbork. Impreza odbyła się po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, a gospodarzem turnieju był zwycięzca z 2019 roku - sołectwo Witunia:
- Witunia się przygotowała, zachęciła do udziału. Mamy 12 drużyn uczestniczących. Mimo 35 stopni zawodnicy są pełni energii, rywalizują. W zasadzie pogoda nie ma chyba dla nich znaczenia.
Mówiła nam w trakcie zawodów przedstawicielka organizatorów Magdalena Starzecka.
Turniej wygrało sołectwo Puszcza, co oznacza, że kolejny turniej w przyszły roku zostanie rozegrany właśnie w tej miejscowości.



































