Dziś (21.05.) i jutro (22.05.) w Czersku Majówka z Borowiakiem oraz Gminny Dzień Dziecka

Powalczą o tytuł mistrza i mistrzyni świata w rzucie laczkiem.

Dziś 21.05. i jutro 22.05. w Czersku Majówka z Borowiakiem oraz Gminny Dzień Dziecka
materiały organizatora

Majówka z Borowiakiem oraz Gminny Dzień Dziecka to propozycje gminy Czersk na dziś i jutro (21/22.05.).

W programie dwudniowej imprezy zaplanowano m.in. Festiwal Smaków Food Trucków, liczne gry i zabawy dla najmłodszych oraz potężną dawkę sportu na świeżym powietrzu:

- Festiwal Foodtracków będzie zarówno w sobotę 21, jak i w niedzielę 22 maja. Będzie część piłkarska, bo to obchody 100-lecia Borowiaka, więc będzie miasteczko piłkarskie, piknik drużyn juniorskich Borowiaka z udziałem zaproszonych dzieci, pokaz żonglerki piłką nożną w wykonaniu wielokrotnego rekordzisty Guinnessa Janusza Chomontka, będzie mecz dzieci i młodzieży Polska-Ukraina.

Przemysław Biesek-Talewski

Mówi Weekend FM burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski. Dziś o godz. 18:00 wystartują także kultowe czerskie Mistrzostwa Świata w Rzucie Laczkiem kobiet i mężczyzn. Zasadzone zostanie także okolicznościowe drzewko. Wydarzenie odbędzie się na Miejskim Stadionie w Czersku.

Dziś 21.05. i jutro 22.05. w Czersku Majówka z Borowiakiem oraz Gminny Dzień Dziecka

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno