Władze Kamienia Krajeńskiego podpisały umowę z wykonawcą rewitalizacji miasta. Inwestycja za 3,1 mln zł

Umowa podpisana, co oznacza, że niedługo ruszą prace budowlane.

Władze Kamienia Krajeńskiego podpisały umowę z wykonawcą  rewitalizacji miasta. Inwestycja za 3,1 mln zł

Umowa podpisana, co oznacza, że niedługo ruszą prace budowlane. W Kamieniu Krajeńskim niebawem rozpocznie się rewitalizacja centrum miasta. Chodzi o park i najbliższe otoczenie Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury. 1 milion 700 tysięcy złotych na ten cel samorząd otrzymał z rządowego programu "Polski Ład":

- To nam umożliwi, że możemy to wykonać, bo bez tych środków byśmy tego nie wykonali i serdecznie dziękujemy, że możemy odnowić zabytkową miejscowość, jaką jest Kamień, a przynajmniej tę starą część miasta, która była niestety zaniedbana i będzie kwitła.

Wojciech Głomski

Mówił w trakcie podpisywania umowy z wykonawcą inwestycji burmistrz Kamienia Wojciech Głomski.

Wykonawcę udało się wyłonić dopiero w drugim postępowaniu przetargowym, a oferent zobowiązał się wykonać zadanie za 3 miliony 100 tysięcy złotych.

Władze Kamienia Krajeńskiego podpisały umowę z wykonawcą  rewitalizacji miasta. Inwestycja za 3,1 mln zł

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno