
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoBenefis odbędzie się w sali głównej człuchowskiego zamku.
Człuchowska malarka Stanisława Sierant kończy w tym roku 80 lat i z tej okazji organizowany jest jej kolejny benefis. Wydarzenie połączone będzie z wernisażem wystawy malarstwa artystki w Muzeum Regionalnym w Człuchowie oraz koncertem kwartetu w składzie: Bolesław Siarkiewicz, Joanna Otmianowska-Siarkiewicz, Miłosz Gawroński i Paweł Gawlik. Dwaj ostatni to człuchowianie.
Ma za sobą bardzo bogatą przeszłość artystyczną, wiele, wiele wystaw nie tylko w kraju, ale także za granicą, no i jest takim materiałym eksportowym naszego miasta.
Adam Bondarenko
Mówi Weekend FM dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie Adam Bondarenko.
Początek benefisu Stanisławy Sierant dziś (7.05.) o 16.00 w głównej sali człuchowskiego zamku. Wstęp jest otwarty dla wszystkich.

Słuchaj w: