Do zdarzenia doszło na węźle Pawłowo. Ładunek przewożony przez ciężarówkę wysypał się przez jedną z burt. Prawdopodobną przyczyną była zbyt duża prędkość samochodu na łuku drogi.
Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy usunęli z jezdni rozbite butelki. Początkowo droga była nieprzejezdna, ruchem kierowała policja.




























