Portal regionalny Weekend FM

Szukaj ogłoszeń

Szukaj ogłoszeń:

Dodaj darmowe ogłoszenie

Tytuł ogłoszenia

Treść ogłoszenia

Telefon

Adres e-mail*

adres e-mail widoczny w ogłoszeniu?

*na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z prośbą o dokonanie aktywacji ogłoszenia

Kategoria

Zdjęcie (tylko plik jpg)

przeczytałem i akceptuję regulamin.

Dodaj płatne ogłoszenie

Płatne ogłoszenie w weekendfm

Co zyskujesz?

  • Twoje ogłoszenie będzie losowo pokazywane na stronie głównej oraz podstronach portalu weekendfm.pl. Na liście ogłoszeń treść zostanie wyróżniona pogrubioną czionką, ramka zostanie wyróżniona zółtym kolorem, ogłoszenie będzie pokazywane na górze listy.

Cena i płatność

  • Płatność dokonywana jest przez SMS. Koszt zamieszczenia wyróżnionego ogłoszenia to 10,98 PLN z VAT na okres 20 dni

kliknij, aby dodać wyróżnione ogłoszenie

Dodaj płatne ogłoszenie

Reklama na stronie z ogłoszeniami

Chcesz, aby Twoja oferta była jeszcze bardziej widoczna?

  • Skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz kontaktowy, a my przedstawimy Tobie atrakcyjną ofertę.
  • formularz kontaktowy

Działka przy drodze wojewódzkiej !!!


Chcecie Państwo odpowiednio ulokować gotówkę, poszerzyć swój biznes, nie macie Państwo pomysłu jak to zrobić? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą !!

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni ok. 1,8 ha, usytuowana przy drodze wojewódzkiej numer 235, ciąg komunikacyjny Chojnice-Kościerzyna-Gdańsk.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę produkcyjno-handlową, dopuszcza się również usługi związane z komunikacją - w tym również stację benzynową.

Możliwość zabudowy do II kondygnacji, powierzchnia biologicznie czynna(niezabudowana i nieutwardzona) na terenie P/U min. 20%. Zjazd z drogi wojewódzkiej o dużym natężeniu ruchu samochodowego.

Media: woda, prąd. Teren suchy, płaski.

Na terenie działki usytuowany jest parterowy budynek produkcyjny z zapleczem socjalnym bez podpiwniczenia o powierzchni użytkowej 424,9 m2. Budynek w dobrym stanie technicznym, wyposażony w przyłącze wodociągowe, energetyczne oraz szambo.Nieruchomość położona w miejscowości Lubnia, gminie Brusy, powiecie chojnickim, województwie pomorskim. Usytuowanie w powiecie chojnickim dodaje atrakcyjności działce, ze względu na duży rozwój powiatu. Słynie on z wielu atrakcyjnych terenów turystycznych, co przyciąga mnóstwo turystów nie tylko z Polski, ale również spoza granicy kraju, co za tym idzie potencjalnych klientów.Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni ok. 5000 m2. Łącznie teren to powierzchnia 2,22 ha.Bardzo dobre tereny na inwestycję, duży wachlarz możliwości zabudowy, usytuowanie przy drodze szybkiego ruchu, duży metraż, dostępne media, atrakcyjna cena tylko 30 zł za m2 !!


CENA : 550 tys. zł.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !!

kontakt: 720 093 093
e-mail: kliknij, aby odsłonić adres e-mail