Portal regionalny Weekend FM

Szukaj ogłoszeń

Szukaj ogłoszeń:

Dodaj darmowe ogłoszenie

Tytuł ogłoszenia

Treść ogłoszenia

Telefon

Adres e-mail*

adres e-mail widoczny w ogłoszeniu?

*na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z prośbą o dokonanie aktywacji ogłoszenia

Kategoria

Zdjęcie (tylko plik jpg)

przeczytałem i akceptuję regulamin.

Dodaj płatne ogłoszenie

Płatne ogłoszenie w weekendfm

Co zyskujesz?

  • Twoje ogłoszenie będzie losowo pokazywane na stronie głównej oraz podstronach portalu weekendfm.pl. Na liście ogłoszeń treść zostanie wyróżniona pogrubioną czionką, ramka zostanie wyróżniona zółtym kolorem, ogłoszenie będzie pokazywane na górze listy.

Cena i płatność

  • Płatność dokonywana jest przez SMS. Koszt zamieszczenia wyróżnionego ogłoszenia to 10,98 PLN z VAT na okres 20 dni

kliknij, aby dodać wyróżnione ogłoszenie

Dodaj płatne ogłoszenie

Reklama na stronie z ogłoszeniami

Chcesz, aby Twoja oferta była jeszcze bardziej widoczna?

  • Skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz kontaktowy, a my przedstawimy Tobie atrakcyjną ofertę.
  • formularz kontaktowy

Działka usługowo- mieszkalna, Jeziorki !!

Jeśli potrzebujesz przestrzeń pod inwestycję, bezpiecznej lokaty kapitału to ta oferta może okazać się „strzałem w dziesiątkę” dla Ciebie !!Oferujemy do sprzedaży działkę usługowo- mieszkalną o powierzchni 1500 m2, zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej Chojnice- Starogard Gdański, w miejscowości Jeziorki, w gminie Chojnice, powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.Wydane są warunki zabudowy przewidujące powstanie obiektu usługowo- mieszkalnego.W okolicy znajdują się zarówno zabudowa jednorodzinna jak i również sklepy, stacja benzynowa. Idealne miejsce pod siedzibę firmy, komis samochodowy, myjnię, warsztat samochodowy itp.Media takie jak prąd i woda znajdują się na działce. Istnieje możliwość zainstalowania przydomowej oczyszczalni ścieków.Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie przy głównej drodze krajowej nr 22 z dobrym dojazdem do pobliskich Chojnic – 7 km, a do Czerska około 22 km.Teren na działce uporządkowany, utwardzony kamieniem tłuczonym. Jest równo i płasko, bez nasadzeń.Nieruchomość w pełni ogrodzona, oświetlona, zaopatrzona w alarmy i systemy kamer wysokiej jakości. Brama wjazdowa w pełni automatyczna, na posesji znajduje się pomieszczenie służące jako biuro i pozostaje ono w cenie oferty.

Dobre miejsce na prowadzenie własnej działalności, atrakcyjne położenie, możliwość usług, idealna powierzchnia pod inwestycję !!

CENA : 215 tys. zł.

Zapraszamy na prezentację !!

kontakt: 720 22 33 22
e-mail: kliknij, aby odsłonić adres e-mail