
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoBytowscy policjanci podsumowali sierpniową akcję „Stop pijanym kierowcom”.
W tym roku zatrzymaliśmy więcej kierowców jadących pod wpływem lub po spożyciu alkoholu niż w poprzednich latach - mówi komendant powiatowy policji w Bytowie Andrzej Borzyszkowski:
Andrzej Borzyszkowski
Działania policjantów nie idą na marne, bo jak zaznacza komendant Borzyszkowski, spada liczba wypadków w powiecie:
Andrzej Borzyszkowski
Jak co roku w akcję „Stop pijanym kierowcom” włączyły się gmina Bytów, stowarzyszenia „Nazaret” i „Bezpieczni w Ruchu Drogowym” oraz bytowskie parafie.

Słuchaj w: