.

Napisz do nas:

• sobota, 11 maja 2019 21:26

SportChojnice

Futsaliści Red Devils Chojnice przegrali ostatni w tym sezonie mecz we własnej hali (FOTO)

Ulegli dziś (11.05) AZS-owi Uniwersytet Śląski Katowice aż 1:5.

Futsaliści Red Devils Chojnice przegrali ostatni w tym sezonie mecz we własnej hali FOTO

Nie tak futsaliści Red Devils Chojnice wyobrażali sobie ostatni w tym sezonie Futsal Ekstraklasy mecz przed własną publicznością. Dzisiejsze (11.05) spotkanie z AZS-em Uniwersytet Śląski „Czerwone Diabły” przegrały 1:5.

Chojniczanie prowadzili od pierwszej minuty meczu. Bramkę strzelił Ukrainiec Andriy Burdiuh. Potem do siatki trafiali już tylko goście ze Śląska. Tym samym chojniczanie przerwali serię czterech zwycięstw z rzędu.

„Nie jesteśmy zadowoleni, że w taki sposób żegnamy się ze swoimi kibicami na koniec, jak uważam, udanego sezonu” - mówi Weekend FM grający trener Red Devils Jakub Mączkowski.

Cieszy fakt, że młodzi zawodnicy grali bez kompleksów. No niestety, jak nie wykorzystuje się sytuacji i brakuje tej koncentracji, takiej stuprocentowej, to później zespół na poziomie Ekstraklasy potrafi to wykorzystać. Byliśmy - uważam - w pierwszej połowie zespołem minimalnie lepszym, który stworzył więcej sytuacji, ale nie zamieniliśmy ich na bramki. W drugiej w połowie już zespół z Katowic wykorzystał swoje momenty i mógł się skutecznie bronić.

Jakub Mączkowski

Do końca sezonu „Czerwonym Diabłom” pozostały do rozegrania wyjazdowe mecze z MOKS-em Słonecznym Stoikiem Białystok oraz Red Dragons Pniewy.

Futsal Ekstraklasa: Red Devils Chojnice - AZS Uniwersytet Śląski Katowice 1:5 (1:2)

Bramka dla Red Devils: Andriy Burdiuh (1).

Red Devils: Sebastian Kartuszyński (Artur Czarnowski) - Vitaly Kolesnik, Przemysław Laskowski, Jakub Kąkol, Andriy Burdiuh - Bernardo Appleton Cruz, Kacper Ginter, Łukasz Sobański, Damian Mazurkiewicz, (Jakub Mączkowski). Trener: Jakub Mączkowski.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.