
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoGmina zrealizowała duże zadanie w zaledwie kilka miesięcy.
Zrealizowali duże zadanie w zaledwie kilka miesięcy. Gmina Nowa Karczma kończy realizację dużego projektu wodno - kanalizacyjnego za ponad 4 mln 200 tys. zł.
To budowa sieci wodociągowej z Rekownicy do Śledziowej Huty, wymiana wodomierzy na nowoczesne urządzenia, budowa stacji retencjonowania wody w Nowym Barkoczynie oraz realizacja kolejnego odcinka sieci kanalizacyjnej - mówi Weekend FM wójt gminy Nowa Karczma Andrzej Pollak:
To był kolejny etap budowy sieci w Grabówku, tym razem dotyczył on Jeziora Grabowskiego i tych terenów mieszkaniowych, które są bezpośrednio przy nim, tak, abyśmy chronili też to jezioro tutaj. Wartość zadania to kwota ponad 1 mln 800 tys. zł.
Andrzej Pollak
Realizacja trzech najtrudniejszych zadań dotyczących budowy nowej infrastruktury jest już zakończona. W ciągu najbliższych tygodni zakończy się także montaż 1 tys. 400 nowoczesnych wodomierzy. 3 mln 400 tys. zł na realizację przedsięwzięcia ma pokryć dofinansowanie z KPO.
Słuchaj w: