Kościerska policja zatrzymała dwóch sprawców pobicia. To 18-to i 31-latek z gminy Nowa Karczma.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni weszli do mieszkania swojego znajomego i go pobili. Poszkodowany - 42-letni mężczyzna trafił do szpitala w Kościerzynie. Po otrzymaniu pomocy medycznej, wrócił do domu.
- Policjanci szybko ustalili sprawców pobicia - mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński:
- Zostali oni zatrzymani przez policjantów. U 31-latka policjanci zabezpieczyli mefedron. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a 31-latek dodatkowo usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.
Prokurator zastosował wobec zatrzymanych dozór policyjny oraz poręczenia majątkowe.














