Nie żyje 64-letnia mieszkanka Siedlec - uczestniczka wypadku, do którego doszło 15 sierpnia na drodze krajowej nr 25 w gminie Rzeczenica. W okolicach Sporysza zderzyły się osobowe honda i mercedes. Kobieta była jedną z siedmiu osób poszkodowanych w tym zdarzeniu.
64-latka z urazem głowy trafiła śmigłowcem LPR-u do szpitala w Koszalinie. Lekarzom nie udało się jednak uratować jej życia. Kobieta zmarła osiem dni po wypadku, co potwierdza Weekend FM oficer prasowy człuchowskiej policji Agnieszka Prorok.
- Kobieta była pasażerką hondy, której kierowca skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo i zderzył się z mercedesem. Jej śmierć spowodowała zmianę kwalifikacji prawnej. Sprawa trafiła do prokuratury i będzie prowadzona teraz jako wypadek śmiertelny z art. 177 par. 2 KK.
Śledztwo w sprawie wypadku nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Człuchowie.
Zobacz także:
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM















