Nadleśnictwo Lutówko zostało tegorocznym laureatem nagrody Św. Wawrzyńca. Przedstawiciele Nadleśnictwa odbiorą statuetkę podczas jutrzejszej (10.08), uroczystej sesji Rady Miejskiej. Ta zwoływana jest zawsze w dniu imienin patrona gminy i tak też jest tym razem. Wszystko rozpocznie się o 9.30 mszą świętą w intencji mieszkańców gminy w sępoleńskim kościele, a sesja rozpocznie się o godz. 11.00 w Centrum Kultury i Sztuki. Oprócz wręczenia nagrody Św. Wawrzyńca na sesji ślubowanie złoży także nowo wybrany radny Marcin Gulka.
O tej sprawie usłyszysz też w radiu Weekend FM.
Słuchaj w Chojnicach, Człuchowie i Tucholi na 99,30 FM
Kościerzynie na 91,7 FM
Bytowie na 105,8 FM
Miastku na 87,8 FM
Sępólnie Krajeńskim na 92,6 FM














