Chojnickie kino może pochwalić się kolejnym sukcesem. Obiekt działający w Chojnickim Centrum Kultury ponownie znalazł się na szczycie zestawienia pod względem frekwencji. Danie zawierały średnią frekwencję w miastach niezależnie od liczby seansów. Średnia w Polsce wyniosła 23 osoby, natomiast w Chojnicach aż 110 osób.
Serdecznie dziękuję wszystkim widzom, którzy docenili naszą pracę i skorzystali z oferty Chojnickiego Centrum Kultury. Zapraszam na kolejne seanse. Przy okazji gratuluje zaprzyjaźnionemu kinu w Tucholi, które również osiągnęło bardzo imponujący wynik.
Mówi dyrektor Chojnickiego Centrum Kultury Radosław Krajewicz.
Reaktywowane kino Sokół w Tucholi zajęło bowiem w rankingu 8 miejsce.














