Jak głosowali mieszkańcy Kościerzyny? Na kogo postawili dziś w wyborach prezydenckich? To z radiowym mikrofonem sprawdzała nasza reporterka Klaudia Cieplińska – Bednarek:
- Na Rafała Trzaskowskiego, bo jest w porządku człowiek.
- Ja tak jak żona też, oczywiście.
- Na Hołownię.
- Na Menztena, bo nie chcę nikogo z PO i z PiS, może dla odmiany kogoś innego.
- Ja również na Trzaskowskiego.
- Braun, bo jako jedyny nie sprzeda Polski.
- Trzaskowski.
- Na Nawrockiego. Mi się wydaje, że jest dobry.
- Magdalena Biejat, bo jest kobietą i uważam, że fajnie by było, jakby pierwszy raz kobieta była u władzy.
- Zandberg.
Słuchaj dłuższej rozmowy z mieszkańcami Kościerzyny:















