Napisz do nas:

• piątek, 18 sierpnia 2017 21:19

SportChojnice

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko Biała (4:0) (FOTO)

Chojniczanka Chojnice wygrała w piątek (18.08) u siebie z Podbeskidziem Bielsko Biała 4:0.

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko Biała 40 FOTO

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie meczu. Przez większość czasu goście grali w 10-tkę, bo w 18. minucie zawodnik Podbeskidzia Marcin Sierczyński dostał czerwoną kartkę za faul na Emilu Drozdowiczu. Mówi trener gości Adam Nocoń:

- Uważam, że mecz wcale mógł się tak nie potoczyć, gdyby nie ta czerwona kartka. Do tego momentu mieliśmy sytuację Tomczyka i nie graliśmy źle, ale potem moja drużyna wyglądała dramatycznie. Stałe fragmenty gry, na które uczulałem zawodników, bo warunki fizyczne na pewno zespół Chojniczanki ma lepsze, były - w obronie, to była katastrofa, jak się moja drużyna zachowała.

Adam Nocoń

Trener Chojniczanki Krzysztof Brede był natomiast zadowolony z odpowiedzialnej gry swoich podopiecznych:

- W drugiej połowie cieszy konsekwencja, z jaką graliśmy, że nie robiliśmy strat prostych, ustrzegliśmy się ich, bo to mówiłem do zespołu, żeby grali konsekwentnie i odpowiedzialnie i dążyli do strzelenia kolejnej bramki, jeżeli będzie taka okazja, ale przede wszystkim musimy zagrać na zero z tyłu.

Krzysztof Brede

Bramki w meczu z Podbeskidziem strzelili: Tomasz Boczek, Emil Drozdowicz, Michał Markowski i Tomasz Mikołajczak. MKS po 4. kolejce z dorobkiem 9 punktów znajduje się w czubie tabeli 1. ligi.