Napisz do nas:

• sobota, 29 kwietnia 2017 20:14

SportChojnice

Sandecja Nowy Sącz wygrała z Chojniczanką 2:1 (FOTO)

Mecz na szczycie tabeli zakończył się dla MKS-u pechowo. Chojniczanka spadła z miejsca promowanego awansem do Ekstraklasy.

Sandecja Nowy Sącz wygrała z Chojniczanką 21 FOTO

Zawodnikom z Chojnic wyraźnie nie udała się gra o powrót na pierwsze miejsce w tabeli. Przez dużą część spotkania byli przy piłce, ale nie przełożyło się to w żaden sposób na trafienia do bramki gości. Dopiero w doliczonym czasie gola dla MKS-u zdobył Marcin Biernat. Nie zmieniło to jednak wyniku spotkania i Chojniczanka schodzi z własnego boiska pokonana.

Słuchaj relacji Michała Drejera ze stadionu przy ul. Mickiewicza w Chojnicach:

relacja przed meczem

Mecz rozpoczął się o godz. 18:00

5. minuta: Chojniczanka traci bramkę. Strzelcem gola dla Sandecji jest Filip Piszczek.

12 minuta: groźnie pod bramką gości, ale piłkę po strzale Tomasza Mikołajczaka wybił bramkarz Sandecji Łukasz Radliński.

20. minuta: Paweł Golański z rzutu wolnego strzela nad bramką Radlińskiego. Nie udało się wykorzystać dogodnej okazji do wyrównania.

20. minuta: żółta kartka dla Dawida Szufryna za faul na Tomaszu Mikołajczaku.

30. minuta: faul Andrzeja Rybskiego na Grzegorzu Baranie. Żółta kartka dla zawodnika MKS-u.

38. minuta: nieudany strzał Rybskiego w bramkę Sandecji.

45. minuta: gorąco pod bramką Sandecji. Niestety piłka zamiast w światło bramki uderzyła w poprzeczkę.

Koniec pierwszej połowy spotkania. Sandecja prowadzi 1:0.

Słuchaj relacji Michała Drejera po zakończeniu pierwszej połowy:

relacja po pierwszej połowie meczu

Początek drugiej połowy spotkania:

46. minuta: rzut wolny dla Chojniczanki. Nieudany strzał Rafała Grzelaka.

55. minuta: powtarzają się ataki piłkarzy Chojniczanki na bramkę gości. Niestety bez rezultatu.

68. minuta: Łukasz Kosakiewicz faulowany w pobliżu pola karnego Sandecji.

78. minuta: piłka w siatce Sandecji. Sędzia jednak odgwizdał spalonego.

79. minuta: goście prowadzą 2:0 po strzale Adriana Danka.

86. minuta: dobre podanie Andrzeja Rybskiego do Tomasza Mikołajczaka, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

90. +2 minuta: Chojniczance w końcu udaje się strzelić gola. Autorem bramki jest Marcin Biernat.

Koniec meczu. Sandecja Nowy Sącz wygrywa z Chojniczanką 2:1.