JANPA
  • niedziela, 12 listopada 2017 17:54

Sport:

Mecz Drutex Bytovia - MKS Chojniczanka. MKS wygrał 3:0!

Po pierwszej połowie Chojniczanka prowadziła jednym golem po strzale Adama Ryczkowskiego w 3. minucie. Drugą bramkę dla drużyny gości w 56. minucie zdobył Emil Drozdowicz, a trzecią w 76. minucie Krzysztof Danielewicz.

Na kilka minut przed końcem meczu czerwoną kartkę obejrzał zawodnik Chojniczanki Michał Markowski. MKS zakończył więc grę w dziesiątkę.

Aktualizacja:

Derbowe spotkanie dla Chojniczanki Chojnice. W Bytowie zespół z Chojnic pokonał Drutex Bytovię Bytów 3:0. Pierwsza bramkę już w 3. minucie zdobył Adam Ryczkowski. Drugą w 56. minucie Emil Drozdowicz, a trzecią w 75. minucie Krzysztof Danielewicz. Trener MKS-u Krzysztof Brede po meczu chwalił swój zespół.

- Przede wszystkim gratulacje dla mojej drużyny za odniesienie zwycięstwa w derbowym meczu z Bytovią. My bardzo doceniamy to wyjazdowe zwycięstwo. Mieliśmy trudne momenty w pierwszej połowie, ale zdobyliśmy jedną bramkę i to my prowadziliśmy. W drugiej połowie już graliśmy tak, jak chcielibyśmy, oczywiście momenty były też, które na pewno trzeba przeanalizować i wyciągnąć z nich wnioski.

Krzysztof Brede

Z kolei Adrian Stawski, trener bytowian nie miał powodów do zadowolenia.

- Trzeba przyznać, że rywal wypunktował nas jak wytrawny bokser. Bardzo szybko stracona bramka, już myślałem, że mamy to za sobą, bo ostatnio bardzo dużo pracowaliśmy nad tym, żeby tych bramek nie tracić. Dwa ostatnie mecze zremisowaliśmy 0:0 i szczerze mówiąc myślałem, że nie będę musiał wracać do starych demonów. Niestety - trzecia minuta i dostajemy absurdalną można powiedzieć bramkę.

Adrian Stawski

Po remisie Miedzi Legnica z Puszczą Niepołomice Chojniczanką Chojnice na dwie kolejki przed końcem rundy wraca na fotel lidera pierwszej ligi z dorobkiem 31 punktów.

Po 17. kolejce Nice 1. ligi MKS Chojniczanka z dorobkiem 31 punktów wróciła na fotel lidera. Drutex Bytovia z dorobkiem 20 punktów znajduje się obecnie na miejscu 12.

Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.