Zamknij okno  X

Reklama

Radio Weekend

Słuchaj on-line:

Słuchaj Radia Weekend

Teraz Gramy (graliśmy wcześniej):

.

.

Na antenie:

.

.

Napisz do nas:

Napisz do nas
  • galeria: 6
  • piątek, 8 września 2017 16:16

Chojnice:

"Są pieniądze na pomoc. Potrzebna jest aplikacja polskiego rządu". Europosłowie z wizytą w Chojnicach

Przedstawiciele Parlamentu Europejskiego odwiedzili w piątek (8.09.) najbardziej zniszczone przez nawałnice miejsca.

Grzegorz Schetyna i przedstawiciele Parlamentu Europejskiego w Chojnicach, fot. df

"Są pieniądze na pomoc, potrzebna jest tylko aplikacja ze strony polskiego rządu". Tak o możliwej pomocy finansowej z Unii Europejskiej na walkę ze skutkami nawałnicy mówiła w piątek (8.09) w Chojnicach wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego Mairead McGuiness:

Myślę, że to co będzie chciała zrobić Europa, to pomóc. Dlatego potrzebujemy, żeby władze samorządowe i władze centralne współpracowały z władzami Unii Europejskiej, żebyśmy szybko mogli przekazać wsparcie. Wydaje mi się, że problem jest zbyt duży, żeby ten region sam mógł go udźwignąć. Przekażę taką wiadomość w Parlamencie Europejskim i jako jego członek zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby wspomóc ten region.

Mairead McGuiness

Przedstawiciele Parlamentu Europejskiego spotkali się w Starostwie Powiatowym w Chojnicach z samorządowcami z terenów dotkniętych przez sierpniową nawałnicę. Odwiedzili też najbardziej zniszczone miejsca.

Europosłowie z Europejskiej Partii Ludowej zapewnili, że informacja o rozmiarze szkód i potrzebie pomocy na terenach dotkniętych przez sierpniową nawałnicę trafi do Parlamentu Europejskiego.

Jak zapewniła w Chojnicach przewodnicząca Komisji Środowiska Adina Joana Valean, w Unii są specjalne fundusze, które mogą być uruchamiane właśnie w takich, wyjątkowych sytuacjach:

Jest fundusz i rząd musi zadziałać natychmiastowo, szybko - bo to jest możliwe - pieniądze są. My przekażemy całe nasze wsparcie w Parlamencie Europejskim, tak żeby przyznanie środków nastąpiło niezwłocznie. Środki mogą także pochodzić z innych programów, takich jak "Life", poprzez które moglibyśmy wesprzeć sprzątanie i rekonstrukcję lasów.

Adina Joana Valean

Podczas spotkania z europosłami w chojnickim starostwie samorządowcy z terenów dotkniętych nawałnicą wskazywali, że skutki kataklizmu będą odczuwalne przez długie lata, a wsparcie finansowe powinno dotyczyć także między innymi odbudowy infrastruktury drogowej, która na pewno ucierpi podczas wywózek milionów metrów sześciennych drewna z powalonych lasów.

Lider PO apeluje w Chojnicach do polskiego rządu

Z kolei lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, który wraz z członkami Parlamentu Europejskiego również przyjechał do Chojnic powiedział, że oczekuje aktywności polskiego rządu w ubieganiu się o pomoc unijną na likwidację szkód po nawałnicy.

"Wierzę w solidarność europejską, w moc i siłę naszych przyjaciół z Europy" - mówił w Chojnicach Grzegorz Schetyna:

Chcę też bardzo wyraźnie powiedzieć, że oczekujemy inicjatywy polskiego rządu. To polski rząd musi być aktywny jeśli chodzi o aplikacje do funduszu solidarności. Nie pomożemy skutecznie ofiarom nawałnic, jeżeli nie będzie aktywnej roli polskiego rządu, premier Szydło, ministra Błaszczaka. Oczekujemy takiej aktywności. Mówimy dzisiaj z Chojnic o tym. Będziemy mówić także we wtorek na posiedzeniu Sejmu, w debacie sejmowej.

Grzegorz Schetyna

Oprócz wiceprzewodniczącej Parlamentu Europejskiego, przewodniczącej Komisji Środowiska w Europarlamencie oraz Grzegorza Schetyny do Chojnic przyjechali również przedstawiciel Komisji Budżetu Ivan Stefanes oraz polscy europosłowie Róża Thun, Tadeusz Zwiefka, Janusz Lewandowski i Jarosław Wałęsa.


Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Komentarze do artykułu 47

do też bruszanin: nadęte ego do granic absurdu kiedyś może pęknąć. A żona pierwsza z wnioskiem po 500+ stoi.

 

2017-09-13 22:06:34, ~:)

Do też bruszanin: nie powoluj się na coś czego nie szanujesz. Nie masz szacunku dla nikogo i niczego i w związku z tym współczucie Tobie się należy.

 

2017-09-13 18:58:13, ~Rozbawiony

Mój drogi rozbawiony - swoje wyrazy ubolewania zachowaj dla siebie. Mnie współczucie nie jest potrzebne. Mam się swietnie. Co do prostackiego zachowania, niestety nie każdy może chlubić się takim intelektem, miłosierdziem, samarytanizmem, kulturą i tolerancją wobec innych jak miłościwie nam panujący i podobni im "rozbawieni". Gdzie mi tam do znanego z nadstawiania drugiego policzka Placka? Lecz czyż nie powiedziane jest w Pismie - "błogosławieni ubodzy duchem...".

 

2017-09-13 18:28:05, ~też bruszanin

Do też bruszanin: swoje fakultatywne możesz sobie wsadzić między książki, bo nic nie usprawiedliwi twego prostackiego zachowania. Obrażanie ludzi tylko doskonale pokazuje jak biednym człowiekiem Jesteś. Wyrazy ubolewania.

 

2017-09-13 14:03:47, ~Rozbawiony

Do rozbawiony - "Wielokropek, składający się z trzech kropek, tylko trzech, niewłaściwie użyty lub nadużywany, może nas zdradzić, wystawić do wiatru. Nadużywanie go to pisemne udowadnianie braku pomysłu na to, co chce się napisać. Nadużywanie wielokropka jest jak nadużywanie alkoholu, język się plącze. Nadużywanie zdarza się początkującym twórcom, którzy bardzo pragną nadać wypowiedziom refleksyjną, nawet poetycką formę, w ich mniemaniu, oczywiście. Albo ludziom wierzącym, że ich głębia jest głęboka, za głęboka na to, by odpowiednie jej rzeczy dać słowo". Fakt, nie znam interlokutorów, ale na podstawie lektury ich opublikowanych poniżej przemyśleń, refleksja o nadużywaniu wysokoprocentowych trunków nasuwa się sama. Bo na trzeźwo nikt przy zdrowych zmysłach takich głupot by nie wymyślił. Chyba że nie myslą, a jedynie powtarzają zasłyszane na miesięcznicach lub w radyjku babuni narodowo-bolszewickie slogany.

 

2017-09-12 18:58:28, ~też bruszanin

Też bruszanin: jak możesz człowieku rano spojrzeć w lustro? Sam na trzeźwo pewnie tego nie trawisz... Bawią mnie ludzie, którzy najpierw nie idą na wybory, a później płaczą, że im źle... Blazenada... P.s. Posadzanie obcych o alkoholizm nie znając ich świadczy tylko o Twoim niskim poziomie intelektualnym...by

 

2017-09-12 15:10:49, ~Rozbawiony

do aahk - tobie widać wóda mózg przeżarła, pamięć szwankuje i "ciemna masa to kupi" już zapomniałeś? To obecny prezes TVP o tobie mówił.

 

2017-09-12 13:40:10, ~też bruszanin

Chowamy "czasy" i dzieła sztuki. P olszewików ktoś wpuścił główną bramą. Fabrykę parafiny będą stawiać... i hodowlę białych róż otwierać. Dobry interes można zrobić na dzień dobry. Szabrownicy kołchoźnicy w ornat się przebrali a do mszy daleko.

 

2017-09-12 09:09:01, ~jak na to patrzę to mnie ...

Bruszanin. Bolku jeden. Nie komentuj chociaż., bo wstyd przynosisz mojemu miasteczku i kompromitujesz się na tej widać niezasłużonej emerce..

 

2017-09-12 08:56:14, ~Gocha z Goch

Bruszaninie z zaczadzonym rozumem , nie obrażaj ludzi, którzy nie popierają twoje peło.Mnie powodzi się dobrze, mam juz swoje kata, nie muszę posiłkować się MOPSem , nie jestem rydzykowcem, ale popieram to co zrobił, i robi nadal, ale nigdy nie poprę partii , która kradła, partii mafijnej wręcz. Jeszcze stale wybuchają nowe afery, kto wie ile jeszcze ich będzie i mam nadzieję, że ludzi odpowiedzialnych za te wszystkie afery , typu np.wszystko Walcowej , zdrajców, donosicieli do Unii ma własny kraj, co jest szczególnie obrzydliwe ukarzą, czego im życzą wyborcy PiSu i na to też czekają.

 

2017-09-12 08:32:03, ~1949

Sprzedane banki, cukrownie, przekręty na paliwach, Amber gold... Nie widzicie, czy nie widzieliście tego? Zapomnieliscie wypowiedzi z restauracji w których Ci wyzyzkiwacze wyzywali nas od glupkow pracujących zamiej niż 6 koła? Zapomnieliscie? Amnezja czy głupota? Popieracie tych co w parlamencie europejskim są za nałożeniem kar na własną ojczyznę (w sumie na nas, bo oni za to dostają kasę z zachodu). Zmiany prawa są potrzebne by ich wszystkich rozliczyć. Wasze bicie piany tylko daje pozywke tym, którzy chcą rozwalić ten kraj. Polska przestaje być jednością w momencie gdy zbyt długo jej nic nie grozi...i jest zbyt długo wolna, bo wtedy narodowi w d.... się przewraca. Taka mamy naturę. Bruszanin... Zamiast być poważnym człowiekiem to wszystkich wokół wyzywasz od różnych, o czym to świadczy? Pretensje do wszystkich, a sam co zrobiłeś by było inaczej???? Żal nad tym narodem...

 

2017-09-12 08:25:55, ~aahk

Do aahk - jakies konkrety w kwestii łupienia i kradzenia przez poprzedników narodowej bolszewii? Jakis przykłady? Póki co Ziobro nie chwali się wyrokami skazującymi rzekomych złodziei.

 

2017-09-11 17:57:19, ~hrabia

Żądamy jeszcze większej kasy dla naszego umiłowanego Tadeusza, dzięki któremu opanowaliśmy Polskę i kupiliśmy "ciemny lud" i teraz mamy ten lud opętane co widzicie po wpisach naszych wiernych. Ty "aahk" możesz sobie stanąć zamiast mnie w kolejce po te 500+, mnie jakoś nie chcą dać chociaż mam 60 lat i codziennie i codziennie stoję przed MOPS-em, ale proszę cię idź ty, tobie dadzą bo z twoich wpisów wynika, że jeszcze sr.... w pampersy.

 

2017-09-11 15:20:49, ~Bruszanin

Do bruszanin: amnezja cie dotknęła ze względu na wiek ? Już zapomniałeś jak lupili i kradli Twoi ulubieńcy? Teraz pewnie ty albo twoje dzieci pierwsi stoicie w kolejce po 500+ etc.... Takich ujadaczy sporo w okolicy... Wstydu nie macie...

 

2017-09-11 14:15:44, ~aahk

Żądamy przywrócenia programu tak świetnie nam służącego przez 8 lat.... "KORYTO+" oraz "UKŁADY+" ... by nam żyło sie lepiej... !

 

2017-09-11 11:13:16, ~Rychu Zbychu i Zdzichu

wszędzie mieszają jeszcze i tu przyjechali mącić ?

 

2017-09-11 09:15:01, ~mieszkaniec

Do "JBJA" nie pouczaj mnie chłopcze kto kim był, lub kto kim jest, bo jesteś za cienki w uszach i jeszcze masz mleko pod nosem. Jak dla mnie możesz sobie powiesić nad swoim łóżeczkiem portrety swoich wielkich, ukochanych wodzów z PIS-u i modlić się do nich trzy razy dziennie. Jeszcze jedno: nie pisze się "bruszczanin" ty wiejski filozofie usiłujący błysnąć wiedzą.

 

2017-09-11 00:47:30, ~Bruszanin

Czyżby prawda aż tak bardzo zabolala pana bruszczanina ot cała inteligencja została odkryta tej osoby ,odpowiem na inwektywy tej persony w ten sposób -szedł sobie Johan Wolfgang von Goethe (biorąc pod uwagę poziom owej osoby wyjaśniam mu że był to niemiecki filozof )z przeciwnej stronie podążał krytyk, zagrodzil drogę Goethego mówiąc te słowa "ja głupim nigdy nie zejdę z drogi "na to filozof uklonil się z wielką atencją obszedl krytyka i rzekł a ja to zawsze robię :dużo zdrowia życzę panie bruszczanin.

 

2017-09-10 19:53:02, ~jbja

Ludzie trzymajcie się za kieszenie. POlszewicy z wirtualną pomocą jadą.

 

2017-09-10 16:50:36, ~rety zocha

kto by chciał Judaszowe srebrniki?

 

2017-09-10 15:04:58, ~Kazimierz Homernik

wpisy samych pieniaczy, pytam, co wy zrobiliście aby pomóc potrzebującym? tylko polityka....... spienianie piany i zero pomocy. EURO byli zobaczyli i chcą pomóc a wy jak zwykle blebleble. Powiedziane ...rząd ma złożyć wniosek... i wszystko na temat.

 

2017-09-10 14:00:02, ~ja

Do "normales" - ten rząd nie złoży żadnego wniosku chociażby ludzie poszkodowani mieli mieszkać w ziemiankach dlatego, że chcą tego ludzie z opcji której oni nienawidzą. Do "jba" jakich ludzi przyjechali obrażać, dobrze się czujesz czy to ciebie tak ogłupiła obecna "władza", że zgłupiałeś do reszty? Dla poszkodowanych jakieś ochłapy ale dla gościa z Torunia który jest ich szamanem miliony płyną szerokim strumieniem aby tylko głosił, że PIS jest taki dobry dla "ciemnego ludu" i ten lud mu wierzy, tak jak ty ciemniaku.

 

2017-09-10 13:29:50, ~Bruszanin

Przyjechali by obrażać ludzi myśląc że są tacy głupi aby jeszcze w cokolwiek im uwierzyli skończyło się oglupianie narodu

 

2017-09-10 12:31:53, ~jbja

Czas pokaże czy ten rząd złoży chociaż wniosek, czy zostawi ludzi samych sobie ze stratami. Działacze z Platformy Obywatelskiej praktycznie wszystko załatwili, wystarczy usiąść i napisać wniosek.

 

2017-09-10 10:09:07, ~normales

I co zostało z tej kondośmiorniczki. .... d. i kamienie kupa. Nawet na snopek słomy nie starcza, by dach przykryć.

 

2017-09-10 09:38:46, ~szkoda słów

Goście z Wrocławia nie mogą sobie poradzić z plaga szczurów w swoim mieście, a nam w nawałnicy mają pomóc. Ludzie trzymajta mnie, bo nie wytrzymam.

 

2017-09-10 09:30:02, ~Renia

Pisek zawsze mówię i powtarzam ,że PO to DNO!Juz się nie podniesie, po co to w ogóle jezdzi po terenach objętych nawałnica. Patrzeć się na Grzecha S i jego spółkę nie chce, tylko wstyd przynoszą Teraz jeżdżą robiąc sobie kampanię, to ich juz nie uratuje, wszyscy wiedzą ,że Grzechu i jego ferajna chcą aby było tak jak było, a NIE BĘDZIE !!!Naród juz się po raz trzeci na ich kłamstwa nie nabierze.PO było DNO i nadal jest !

 

2017-09-10 08:43:49, ~mówię jak jest!

Ta elita gwarantem ,ze kasa trfi tam gdzie ma trafic

 

2017-09-10 08:20:52, ~koko

"kampania wyborcza się zaczyna" PO robi to co chce unia,a unia chce by wygrało PO,teraz wykorzystują nieszczęście ludzkie by wygrać wybory,wcześniej szczuli przeciw obecnemu rządowi,POprzednicy nic nie zrobili dla Polski prócz wyprzedaży banków i medii za bezcen oraz firm dobrze prosperujące doprowadzali do upadłości,by Polska była uzależniona od zachodu....na POduchę unia da by wypromować tych ludzi by POtem uchodźca był panem a Polak do Niemca w truskawki za chlebem jechał lub opiekował się Niemcem......mam nadzieję że już koniec bezrobocia i pracy za grosze oraz Policji w krzakach które to rządy PO zapewnili Polakom....to jest ta ich wolność....

 

2017-09-09 21:10:17, ~fan

PO to dno

 

2017-09-09 19:14:38, ~pisek

Przyjechaly hieny by coś ugrać na ludzkim nieszczesciu wstyd

 

2017-09-09 17:07:50, ~khtu

Grzesiu powie w Europarlamencie że Stasiu S. ścisnął mu bardzo mocno rękę.

 

2017-09-09 16:28:42, ~Dutka

Wyborcom PO lenistwo nie pozwoliło pójść na wybory, a teraz ferment sieją. To cała prawda o hipokryzji tej orientacji politycznej

 

2017-09-09 16:10:11, ~Ktos

Przyjechali pokazać - jak KRAŚĆ ?

 

2017-09-09 13:31:22, ~Sowa

Wczoraj Mała Kaczuszka na swych krótkich nóżkach poczłapała do Dudusia któremu przez dwie i pół godziny zmieniała wkłady w długopisach, bo ostatnio czegoś nie podpisał, na koniec pogroziła Dudusiowi paluszkiem, pokazał gdzie jest jego miejsce i poczłapała na Żoliborz. Przepraszam nie poczłapała, odwieźli małą kaczuszkę limuzyną na gwizdkach i kogutkach.

 

2017-09-09 12:30:29, ~Adrian Ucho

You loot, we shoot. Szabrownicy niemile widziani.

 

2017-09-09 11:03:00, ~twarde zasady

Jakie piękne wpisy PIS-owskich fanatyków! Zanim zaczniecie te swoje peany pochwalne to zobaczcie ile i z czyich pieniędzy zapłacił wasz ukochany "rząd" za głupie czarne bilbordy, wyszło Szydło z worka bo wydało się, że to z pieniędzy na promowanie Polski za granicą, na co zrzuciły się spółki skarbu państwa między innymi "Orlen", czyli za wasze pieniądze głupie bilbordy, a na poszkodowanych i zniszczone drogi ochłapy. Pewnie wszystko byłoby OK i sporo kasy z UE gdyby do Chojnic przybył europoseł Rysio Bełkot-Obatel który zamiast przebywać w Brukseli, kręci się po sejmie aby każdego dnia chociaż raz stanąć przed jakąś kamerą i wybełkotać trochę bredni. Kolejny wasz "geniusz" feldmarszałek Antoni mający różne wizje i pomysły jak tu coś spier....., ostatnio wpadł na "genialny" pomysł i będzie tworzyć Sanktuarium Wojska Polskiego na Łysej Górze /nie mylić z Jasną Górą/ sami geniusze a raczej faryzeusze liżący łapy biskupów, łażących z pielgrzymki na pielgrzymkę a mający za uszami całe stada diabłów którzy tak nimi sterują aby kiedyś mogli się nimi zająć w piekle, bo tylko tam mogą trafić.

 

2017-09-09 11:00:08, ~Anty kleryk

Pierwsza POmoc 1 miesziąc po nawałnicy .

 

2017-09-09 10:04:33, ~ jasam

Tońko kasę zwąchał. W dziadka się wdał :)

 

2017-09-09 10:03:21, ~sikoreczka

Będą wnioskować o więcej biały zniczy na ulicy? Żałosna "helmucia" agitka na nieszczęściu ludzkim.

 

2017-09-09 09:29:34, ~realistka

Skończyła się kasa z umber gold i z reprywatyzacji? Może jeszcze was pośrednikami w przepływie tej kasy zrobić?

 

2017-09-09 09:21:06, ~ale jaja

Panie Schetyna o przyjaciołach z zagranicy to już inni opowiadali teraz czas byście Wy się wzięli i zaczęli pracować dla Polski a nie dla Brukseli i Berlina. Zacznijcie dbać o Kraj z którego pochodzicie, gdzie się wychowaliście a nie przeciw temu krajowi. Przestańcie patrzeć przez pryzmat kasy w swojej kieszeni.

 

2017-09-09 01:00:29, ~Wojtek

Najlepiej niech polski rząd a sobie pewne z tego tytułu najlepiej po 10 tys

 

2017-09-08 23:17:24, ~Maciej

Wybory się zbiżają?

 

2017-09-08 23:14:58, ~??

O nawet pan Marach wybrał się do Chojnic.

 

2017-09-08 22:48:05, ~cse

MSWiA opublikowało komunikat, w którym odniosło się do zarzutów lidera Platformy. Rząd nie występuje o środki unijne po nawałnicach. Informujemy, iż złożenie wniosku o wsparcie z Funduszu Solidarności jest możliwe dopiero po pełnym oszacowaniu strat w rolnictwie i lasach oraz po przekroczeniu określonego przez prawo unijne progu poniesionych szkód - napisano w komunikacie. Przewodniczący Schetyna, jako były szef MSWiA powinien o tym wiedzieć. Warunki występowania o te środki powinni znać także europarlamentarzyści PO. Rząd Prawa i Sprawiedliwości od początku udziela rzeczywistej pomocy poszkodowanym, a nie wykorzystuje ich nieszczęścia do uprawiania propagandy. Jeśli tylko spełnione będą warunki ubiegania się o wsparcie z Funduszu Solidarności, rząd z pewnością o nie wystąpi przed upływem obowiązującego terminu 12 tygodni

 

2017-09-08 22:34:25, ~anty propaganda

Jeżeli ta komisja przybyła z inicjatywy PO to można zapomnieć aby ktokolwiek z PIS-owców wystąpił do UE o wsparcie dla rejonu który odwiedzili europosłowie. Wręcz przeciwnie, kiedy się dowiedzą, a dowiedzą na pewno, że ta komisja była w Chojnicach to się wściekną i każą nasz powiat zaorać albo rzeźnik od środowiska każe wyciąć w powiecie wszystkie drzewa które jeszcze stoją.

 

2017-09-08 20:50:35, ~hrabia z PRL-u

Treść Twojego komentarza

Twój podpis

Przepisz kod z obrazka

Wysłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu korzystania z forum weekendfm.pl i jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez `Petrus Polska` Sp. z o.o. danych osobowych dla celów związanych z zamieszczeniem opinii na stronie weekendfm.pl

Dodaj komentarz

Sport:

Reklama

Polska i Świat:

Reklama

Najnowsze komentarze:

Senator Bonkowski o swoim zawieszeniu w prawach członka PiS

Poseł jak dyplomata powinien ważyć słowa. Nie ważne czy miał rację, czy nie. Ważne by nie szkodził.

 

2018-02-23 21:07:50, ~racja stanu

Czarne: będzie głosowanie w sprawie pomnika Żołnierzy Niezłomnych

@czarny. Poprawność taka straszna nastąpiła, że nawet szacunek post bolszewikom jestem zmuszona okazywać. Jednak poprawk...

 

2018-02-23 20:55:39, ~lleonia

Senator Bonkowski o swoim zawieszeniu w prawach członka PiS

"UB , sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. Wciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu polity...

 

2018-02-23 20:52:47, ~Patriota

Godzinami wyczekuje zwierzyny. Zobacz niesamowite zdjęcia dzikiej przyrody mieszkańca Płonicy

Coś niebywałego. Piękne. Cudo. Zgadzam się z przedmówcą - wilka brak :)

 

2018-02-23 20:30:18, ~ale cudo

Senator Bonkowski o swoim zawieszeniu w prawach członka PiS

powinien oddać mandat posła

 

2018-02-23 15:38:52, ~gch

Kompostownia w sąsiedztwie oczyszczalni ścieków? Taki scenariusz jest możliwy w Rzeczenicy

Podobno ta firma w innych gminach też była, ale inni włodarze ich pogonili... ciekawe dlaczego Wójt Rzeczenicy tego nie zro...

 

2018-02-23 13:51:27, ~Monika

Copyright © 2001-2018 Radio Weekend, PETRUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu - polityki prywatności - polityki plików cookies
Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności. zamknij