.

Napisz do nas:

• sobota, 13 maja 2017 20:05

SportChojnice

MKS Chojniczanka kontra MKS Kluczbork. Remis z najsłabszą drużyną w lidze (FOTO)

Chojniczanka grała z MKS Kluczbork o podtrzymanie szans na awans do piłkarskiej Ekstraklasy.

MKS Chojniczanka kontra MKS Kluczbork. Remis z najsłabszą drużyną w lidze FOTO

MKS Chojniczanka w meczu 30 kolejki 1. ligi zremisowała z MKS Kluczbork 1:1. Aktualny dorobek drużyny z Chojnic to 48 punktów.

- Nie jesteśmy zadowoleni z tego wyniku - mówi trener Chojniczanki Artur Derbin:

- Na pewno dzisiaj determinacji nam nie zabrakło, może odrobinę szczęścia przy tych sytuacjach, które mieliśmy, bo przypomnę: poprzeczka, słupek, kolejne sytuacje, może już nie na tyle stuprocentowe, natomiast ambitnie chłopcy próbowali walczyć o te trzy punkty, niestety nam się to dzisiaj nie udało, stąd też my akurat na pewno z tego wyniku zadowoleni nie jesteśmy.

Artur Derbin

Kiepskie wyniki w ostatnich meczach spowodowały, że Chojniczanka spadła na 7. miejsce w tabeli. Do lidera - Sandecji Nowy Sącz MKS traci już 9 punktów, do drugiego miejsca - 2 punkty, ale zespoły górnej połowy tabeli idą łeb w łeb, jeśli chodzi o liczbę zdobytych punktów, więc o ewentualny awans będzie coraz trudniej.

Słuchaj relacji Jakuba Piekuta ze stadionu Chojniczanki bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania:

relacja przed meczem

Pierwsza połowa:

18:03 - z lekkim opóźnieniem rozpoczęła się pierwsza połowa.

5. minuta: Chojniczanka traci bramkę. Strzelcem jest Mohammed Essam.

9. minuta: nieudany atak Podgórskiego na bramkę gości. Piłka minęła słupek.

16. minuta: gol dla Chojniczanki! Strzelcem Łukasz Kosakiewicz po dośrodkowaniu Tomasza Mikołajczaka.

35. minuta: MKS Chojniczanka regularnie atakuje bramkę gości. Póki co bez rezultatu.

45. minuta +1: koniec pierwszej połowy. MKS Chojniczanka-MKS Kluczbork 1:1

Słuchaj relacji Jakuba Piekuta po pierwszej połowie meczu:

relacja po pierwszej połowie spotkania

Druga połowa:

45. minuta: grę wznowili goście.

59. minuta: zmiana w Chojniczance: Jakub Biskup wchodzi za Łukasza Kosakiewicza.

64. minuta: dwie żółte kartki dla zawodników zespołu gości: Pawła Gieraka i Rafała Niziołka.

78. minuta: żółta kartka dla Jacka Podgórskiego.

88. minuta: było blisko objęcia prowadzenia przez Chojniczankę po strzale Marcina Biernata, ale piłka odbiła się od bramkarza gości.

90 minuta: koniec meczu. Remis 1:1.