Napisz do nas:

• sobota, 18 marca 2017 17:52

SportChojnice

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko Biała 1:1 (FOTO)

W meczu 22. kolejki I Ligi Piłki Nożnej Chojniczanka Chojnice zremisowała w sobotę (18.03.) u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1.

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko Biała 11  FOTO

Od 18. minuty chojnicka drużyna grała w dziesiątkę. Kapitan Chojniczanki Paweł Zawistowki otrzymał czerwoną kartkę za faul i musiał opuścić boisko. Po pierwszej połowie Drużyna z Chojnic prowadziła 1:0 po golu Jacka Podgórskiego, który strzelił bramkę w 45. minucie.  W 50. minucie po golu Lewickiego Podbeskidzie wyrównało 1:1. Taki wynik utrzymał się do końca meczu. Chojniczanka zremisowała u siebie z Podbeskidziem 1:1.

Posłuchaj relacji Michała Drejera ze stadionu Chojniczanki tuż po zakończeniu meczu:

Relacja z godz. 19:38 - po drugiej połowie

90. minuta - sędzia dolicza 4 dodatkowe minuty gry

89. minuta - żółta kartka dla Łukasza Hanzla (Podbeskidzie)

72. minuta - żółta kartka dla Jacka Podgórskiego (Chojniczanka)

66. minuta - żółta kartka dla Piotra Kieruzela (Chojniczanka)

50. minuta - gol dla gości. Po golu Lewickiego Podbeskidzie wyrównuje 1:1

Posłuchaj relacji Michała Drejera ze stadionu Chojniczanki po pierwszej połowie:

Relacja z godz. 18:33 - po pierwszej połowie

45. minuta - gol dla Chojniczanki. Strzela Jacek Podgórski

38. minuta - żółta kartka za faul na Tomaszu Mikołajczaku dla zawodnika Podbeskidzia Michała Janoty

18. minuta - czerwona kartka dla kapitana Chojniczanki Pawła Zawistowskiego. Drużyna gra w dziesiątkę.

Posłuchaj relacji Michała Drejera ze stadionu Chojniczanki - początek meczu:

Relacja z godz. 17:45 - początek meczu

Składy drużyn:
Chojniczanka: Łukasz Budziłek, Jacek Podgórski, Piotr Kieruzel, Marcin Biernat, Przemysław Pietruszka, Bartłomiej Niedziela, Paweł Zawistowski (kapitan), Rafał Grzelak, Andrzej Rybski, Jakub Biskup, Tomasz Mikołajczak.

Podbeskidzie: Rafał Leszczyński, Mariusz Malec, Robert Gumny, Paweł Moskwik, Łukasz Henzel, Michał Janota, Tomasz Podgórski, Łukasz Sierpina, Nemir Haskić, Mariusz Magiera, Szymon Lewicki.

Rywal MKS-u, po 21. kolejkach, ma na swoim koncie 28 punktów i jest na miejscu 10-tym.
W dwóch pierwszych wiosennych meczach dorobek Podbeskidzia jest o punkt lepszy, niż ten Chojniczanki. Bielszczanie jeden mecz wygrali i jeden przegrali.

Natomiast w bezpośrednim pojedynku obydwu zespołów w rundzie jesiennej lepszy był MKS, który wygrał w Bielsku-Białej 1:0.

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko Biała 1:1  (FOTO)
Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Radia Weekend FM/portalu weekendfm.pl wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.